Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy karácsony környékén elkeljenek a westie kiskutyák? Vagy várjak vele a következő tüzelésig?

Figyelt kérdés
Westie 3,5 éves kutyusomat szeretném előszőr pároztatni, de úgy számoltam december környékén lennének a kiskutyák 6 hetesek és eladhatók.Mennyi esély van arra hogy karácsony környékén elkeljenek a westie kiskutyák? Vagy várjak vele a következő tüzelésig?
2009. aug. 29. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Előszöris nem szaporíts. Ha kutyád tk-s, a párja is az, vannak szűréseik, oltásaik, hozzáértők áltan is jónak minősített kutyák, egy halom pénzed a kiskutyákhoz és mégtöbb időd akkor talán. De előszöris talán a tudásod kéne fejleszteni, mert nem pont karácsonykor kellene kiskutyákat csinálni azok kívül 6 hetesen nem lehet őket eldani csak 8 hetesen. Ez a két hét marha sokat számít. És ha van türelmed kivárni egy normális vásárlót és nem lepasszolni akarod gyorsan karácsonyi ajándéknak a 7 éves gyereknek hogy aztán kidobják akkor hajrá.
2009. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Attól még hogy első alom lesz nem jelenti, hogy tájékozatlan lennék a témában. Tisztában vagyok a felelősséggel, csak arra lettem volna kiváncsi, hogy az eladás nem ütközik-e nehézségekbe december környékén?! Én 6 hetesen hoztam el a kutyust annak idején és nem volt problémám.
2009. aug. 29. 14:03
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként az okoskodás helyett konkrétabb választ vártam.
2009. aug. 29. 14:07
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Az még nem azt jelenti hogy így helyes ha neked nem volt semmi problémád... És mondom, hogy ha olyanok a kutyák mint leírtam és van türelmed kiválogatni akkor lehet. De szerintem nem a legjobb ötlet karácsonykor eladni őket. Sőt veszélyes lehet a kiskutyának.
2009. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Normális tenyésztő nem adja oda a kutyát 8 hetes kora előtt és minden esetben ad mellé törzskönyvet is...


amúgyt nagy az esély rá, hogy gyorsan elkapkodják ,de a fele menhelyen köt ki, mert a megajándékozott megunja.

És a legoptimálisabb kor hazavinni a kutyát: 10 hetesen

2009. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem válaszoltam elég konkrétan? Karácsonykor kiskutyát sokan veszneka jándkéba, gyereknek. Pedig alapszabály, hogy a kiskutyát mindnekinek saját magának kell kiválasztani! Aztán ha nem tetszik az ajándék, vagy vége a karácsonynak és a gyerek megunja akkor baj van. Azon kívül a nagy karácsonyi rohangálás megterhelő a kutyának. Elég konkrét?
2009. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak 2 hónapos kortól lehet odaadni nem 6 hetestól.De minek akarod tenyészteni?És ha nem kel el mind mit csinálsz velük?Szerintem ha nem vagy tenyésztő ne szaporítsd őket.
2009. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Légyszi ne oszd az észt, ez a te véleményed, biztos a te tapasztalatod én nem gyúrok a legrosszabb verzióra.Én bízok abban, hogy aki eljön hozzám kutyát venni az felelősségteljesen teszi, ahogy én tettem anno.Arról meg szó se volt hogy törzskönyv nélkül adnám.
2009. aug. 29. 14:20
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha nem kel el úgy gondoltam kiteszem őket az erdőben.. Hülye kérdésre hülye válasz! Lehet hogy itt jobbára gyerekek szoktak kérdezni, de nem elképzelhetetlen, hogy talán felnőtt ember tesz fel kérdéseket.Egy kicsit meg szeretnék tartani, mert imádom őket, nem tenyésztésre szánnám.
2009. aug. 29. 14:27
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Mennyiért adnád a kiskutyákat?
2009. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!