Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutyám rózsaszín...

Bella0823 kérdése:

Miért hányt a kutyám rózsaszínű puding félét?

Figyelt kérdés
Tegnap semmi baja nem volt ma reggel olyan epe szerűt hányt és rá 2 órára ezt a rózsaszines trutyit.Még csak 7 hetes és étvágya sem volt nagyon.Száraztápot kap Darlingot de ma már csak úgy evett hogy leveslevet tettem rá.Válaszaitokat köszönöm
2013. jan. 15. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

7 hetes? Darling?


8 hetes koráig (minimum) az anyja mellett van a helye! Mit keres nálad?


Ha egy picit is jót akarsz a kutyádnak elfelejted a Darling, Chappi.. meg a társai féle tápokat! Ennek az árából már középkategóriás (normális) tápot vehetsz!

2013. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Az előttem szóló jól mondta,

1. ennyi idősen még az anyjánál lenne a helye, de mivel ott van ,ezért nár úgy érzem, hogy ez mind1, mert nem valószínű, hogy visszafog menni az anyja mellé.

De, remélem azért nem egy hete van nálad.

A tápokról meg annyit, hogy amiket a tévében reklámoznak, azoknak ebben az esetben a fordított jelentését kell venni.

Ha látod a tévében, ne vedd meg...tápanyagtartalmilag borzalmasak, akkor már inkább happy dog juniort vegyél neki, annak 650 kg-ja, szóval kb egy árban vannak, és máris sokkal jobb minőségileg, és tápanyagtartalmilag a kutyának.

Ennyi idősen meg még szerintem pláne, hogy jobban szüksége van a normális tápra, ezért, legalább, amig olyan 5-6 hónapos nem lesz, próbálj meg neki valami prémium tápot venni, utána lehet egy középkategóriásat is, de ezek a hónapok a legfontosabbak a fejlődése szempontjából.

De, ha idősebb lesz, akkor etetheted BARF életmód szerint is, én is át váltottam erre, és nagyon jó.

2013. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Túl korán került el.


Lehet parvo-ja vaagy valami, futás gyorsan dokihoz, mert belehalhat. (Van, hogy az oltás sem ad teljes védelmet sajnos). Lehet, hogy bent kell hagyni pár napot kórházban kezelésen.


Nagyon picike még...


Táp: kölyöktáp kell speciálisan.

2013. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
tipikus tudatlan kutyatartó aki szaporítótól vásárolt és darlinggal etet..úristen. add örökbe azt a szegény párát.
2013. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az elsők leírták mit kell tenned!

Valóban nem sok dolgot tudsz a kutyatartásról, de jobb később, mint soha.

2013. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

NEM VAGYOK TIPIKUS KUTYATARTÓ MÁR VOLT 5 KUTYÁM EGGYIKNEK SEM VOLT SEMMI BAJA HA NEM TUDNÁK KUTYÁT TARTANI AKKOR A GYEREKEIMET IS ÖRÖKBE KÉNE ADNOM SZERINTED??????????AZÉRT NÉHA FÉKEZHETNÉD AZ ÍRÁSODAT MIELÖTT KIÍRÓD VAGY NE VÁLASZOLJ INKÁBB SENKINEK!!!HA NEM TUDNÁD 4 HETES KORBA VÁLASSZÁK EL A KUTYÁKAT AZ ANYJUKTÓL ÉS 6 HETESEN MÁR MAGUKTÓL ESZNEK ISZNAK!!! NEM AZ ETETÉSSEL VOLT A PROBLÉMA HANEM HOGY JÓ EZ A DARLING VAGY SEM MERT MÉG NEM ADTAM ILYEN SZART A KUTYÁIMNAK DE A DOKI EZT AJÁNLOTTA!!!!



ezt írta a kérdező. tipikus tudatlan ember.

2013. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát utolsó, te is eléggé tudatlan vagy, mert a 4 hetes kutyának az anyja mellett a helye, a törvény szerint is minimum 8 hét. szóval ha te az előtt elhozod, ne csodálkozz, ha majd feljelentenek...én így tennék
2013. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Az utolsó előtti a kérdező privát levelét másolta be, egyébként nekem is írt a kérdező kb ugyanezt.
2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:18


látszik,hogy te is hülye vagy,mint a föld.

2013. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!