Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az 1 éves fiú ivartalanított...

Az 1 éves fiú ivartalanított cicámnak, elég gyakran a pöpöséből kijön a rózsaszínű töki! Ez miért van? És mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Gyakran sírni is szokott, ez nem azt jenenti, hogy párosodni akar?
2009. szept. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia.

Ne haragudj kérlek, hogy nem a kérdésre válaszolok, de meg kell jegyeznem, hogy nagyon aranyos vagy!

Pöpöséből, töki...

Sajnos nem tudom, mi az és miért van. Remélem, kapsz rá választ!

:-)

2009. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semmi baja. Nem hiszem hogy párosodni akarna, hiszen a heréit szokák kivenni, nem? Én sokszor láttam ezt kutyáknál, macskáknál is, észre sem vették. :D
2009. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

En masfel eves ivartalanitott kandurom is ezt csinalja es bizony parosodni is akar. Elkapja a pokrocot es mar gyuri is maga ala. Bar en nem regen ivartalanitottam. Ha te sem, akkor szerintem normalis.

Szerintem semmit se tudsz tenni ellene.

2009. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Azért van mert párosodni akar. Ivartalanítsd, utána 2-3 hónap, és elmúlik. :)
2009. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszpkat!!!A cicám már kivan ivartalanítva!! Szerintem is párosadni akar mert nagyon sokat sír is.Pedig meg van mindene!!
2009. szept. 7. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt ertem, hogy ivartalanitva van, arra akartam kilyukadni, hogy milyen regen ivartlanitottad?

Bocs a kusza fogalmazasert:)

2009. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7hónapja lett ivartalanítva!Ugyhogy azért nem tudom hogy miért van ez vele!Ja és folyamatosan sír, nyávog!!
2009. szept. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!