Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teszt neve?

Mi a teszt neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok az egyik kérdésnél (sajnos nem tudom melyiknél) láttam egy linket egy tesztet kellett kitölteni és kihozta lista szerűen az első talán 15-20 kutyafajtát sorrendben ami illik a teszt kitöltőjéhez. Elmentettem de most sehol sem találom valaki nem tudna belinkelni hasonló tesztet vagy ha megvan neki akkor azt amiről beszéltem? Köszönöm előre is mindenki válaszát.
2013. jan. 15. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2013. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, kitöltöttem, és megkaptam az összes olyan kutyát, amit nem tartanék sose :D
2013. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
...nálam is ilyesféle az eredmény, de azt gondoltam, hogy talán az angolom kopott meg ennyire:))
2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyjuk ezeket a teszteket... :)

Keress neten vagy egy könyvet ahol a kutyafajták fel vannak sorolva képpel és leírással.

Amelyik szimpatikus és kitudod elégíteni az igényeit azt válaszd.

Vagy ha a fajta nem fontos akkor menhelyen ugyan így szimpátiára megérzésre alapozva.

2013. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt még én linkeltem be az utóbbi időkben több kérdéshez is. Lehet hogy erre gondolsz. Nekem bevált, segített a döntésben, és olyan kutyákat adott ki, amiket abszolút el tudtam képzelni magamhoz. :)

[link]

2013. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az első linket. Tök ugyan az mint amit én linkeltem, csak az enyém magyarul van. Még ugyan azok a kutyák is jöttek ki nekem, ugyan abban a sorrendben. :)
2013. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a beagle az eldő és ő a kedvencem :)
2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. jan. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!