Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeretik a kuvaszokat?

Miért nem szeretik a kuvaszokat?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért vannak ilyen rossz véleménnyel róla.

2013. jan. 15. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Kicsodák?

Mert igen sokan vannak, akik meg kuvaszt tartanak.

2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kik?:o

Nekem kuvasz keverékem van és egy rossz szót nem hallottam még a fajtáról.

2013. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szinte naponta megyek el olyan porta előtt, ahol egy szép kuvasz pár van. Ahogy mások is, én is gyönyörködöm bennük.
2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
A kuvasz egy nagyszerű magyar fajta. Sokan viszont nem tudják, hogy adott esetben nekimegy a saját gazdájának is. Ettől azonban nincs róla rossz véleményem, de nem árt tudni, amit az imént írtam.
2013. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
17%
A kuvaszok nem bírják a bezártságot, értem ez alatt a kikötözést. "Könnyen" vérszomjat kap és nem számít, hogy ki van előttük, képes bárkinek neki menni. Persze ha jól tartják a kutyát akkor meg a legszerethetőbb kutyák közé tudnám sorolni.
2013. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Van egy 10 hónapos kuvaszom. Nem kötöm meg, zárom be sehova. Nagyon sokat foglalkozom vele, rendkívül intelligens kutya.Kertes házunk van egy jó nagy portával, ahol szabadon lehet. Nem csak ott tartózkodik, mivel szoktam túrázni a kutyával a Kelet-Mecsekben.

Szerintem ilyen feltételek mellett nem fog soha megbolondúlni és rám támadni, még is sokak szerint a környezetemből igen.

2013. jan. 15. 15:06
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberekben az van róluk, hogy mewgbolondul, gazára támad...

Ugyanezt szokták mondani rotira, dobira is. Ne törődj azzal, mások mit mondanak.

2013. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 MrHard ***** válasza:
Azért nem szeretik őket, mert buták! Ennyi! Sajnos az emberek inkább hisznek a mendemondáknak, minthogy a tényeket vennék figyelembe :( Ne törődj a sok gyökérrel, ha így foglalkozol a kutyussal, akkor egy kiegyensúlyozott, gyerek és családszerető Kuvaszod lesz, aki mindenkitől megvéd Téged és a családodat, ha valami veszélyes szituációba keverednétek! Sok sikert hozzá!
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A kuvaszt könnyebb "elrontani". Persze ha valaki úgy tartja mint te, akkor nem hiszem, hogy lehetne vele gond.
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 MrHard ***** válasza:
Azért nem szeretik őket, mert buták! Ennyi! Sajnos az emberek inkább hisznek a mendemondáknak, minthogy a tényeket vennék figyelembe :( Ne törődj a sok gyökérrel, ha így foglalkozol a kutyussal, akkor egy kiegyensúlyozott, gyerek és családszerető Kuvaszod lesz, aki mindenkitől megvéd Téged és a családodat, ha valami veszélyes szituációba keverednétek! Sok sikert hozzá!
2013. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!