Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is szerettek büszkélkedni...

Ti is szerettek büszkélkedni a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Nekem egy fajtiszta pomerániai törpespiccem van, és amerre megyünk, mindenhol kapjuk a dícséreteket, milyen aranyos kutya, köszönnek neki, nagyon büszke vagyok rá. :-) Sosem volt még ilyen öleb típusú kutyám, nagyon jó érzés. :)
2013. jan. 15. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Én pont lesz@rom.

Elég ha én tudom.

2013. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Hidegen hagy. Egyik kutyámra minden alkalommal megkapom, hogy gyönyörű (husky), illedelmesen megköszönöm, a keverékemre viszont nemigen kaptam még dícséretet. Nekem mindkettő ugyanolyan gyönyörű:)
2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én nagyon büszke vagyok a kutyámra. legfőképpen azért, mert imádja a gyerekeket, szófogadó, és nyugodt, igy szerencsére sok emberben sikerült megváltoztatnunk a "dobermann=harci kutya" sztereotipiát.
2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Minden gazdi büszke a kutyájára. Meg igen jól esik ha megdicsérik de nem igazán érdekel. Mindenkinek a sajátja a legszebb, fajtától függetlenül!:)
2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán érdekel mások véleménye. Mivel Amstaffjaim vannak többnyire azt kapom hogy jaj de félelmetes,jaj de gonosz stb.. De nem érdekel mert akinek ez a véleménye az semmit nem tud erről a fajtáról......
2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én is büszke vagyok a kutyámra. Keverék, s ha megyünk az utcán, meg ha jön nálunk valaki, mondják, hogy milyen cuki.
2013. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
62%

Roti-nj keverékem van. Nem érdekelnek a beszólások, megjegyzések...néha visszaszólok vmit és kész :D

Sokszor megjegyzik, hogy milyen szép, megkérdik milyen fajta, mennyi idős...pár szó után nagyjából vége a diskurzusnak

Azt viszont kellemes hallani, hogy milyen jól nevelt, nyugodt kutya...

2013. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Engem se érdekel különösebben hacsak nem egy küllem bíró adja a kinézetére a dícséretet, azért persze nagyon büszke vagyok ha megdícsérik milyen jól neveltek a kutyáim egyáltalán nem olyan idegbeteg, ugrálós, elkényeztetett mint a többi csivi. Ez tök jó az ilyen dícséret de a küllem dícséretek nem érdekelnek. Pl.: az árkádban kávézunk a barátnőmmel és nálam volt az egyik csivim is, jólnevelten szundikált a mellettem lévő széken, egyszer odajött egy anyuka a kislányával és kérdezték, hogy ő milyen fajta mert annyira pici. Erre rögtön mondtam, hosszú szőrű csivi, ők meg mondták, hogy csivi nem lehet akkor biztos keverék, mert az ő szomszédjuknak van több csivi is és azok nem így néznek ki és sokkal nagyobbak is. A kutyám nagyapja európa győztes, szülei multi championok, és ő nem rég töltötte be az egy évet és 3 ország junior championja és klub győztes errefel megkaptam hogy keverék, mert a szomszéd törzskönyvnélküli valamilye a fajtatiszta csivava. Kb ezért nem érdekel az emberek véleménye a külemmel kapcsolatban.
2013. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon büszke vagyok rájuk, gyönyörű, fajtatiszta, jól nevelt és ráadásul ritka fajtájú kutyák. :) Sajnos ritkák! :(
2013. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Én nem büszkélkedek vele, de büszke vagyok rá. Különleges színű fiatal keverék, alig tudom úgy levinni hogy ne kapjunk valami pozitív megjegyzést. Ami a legérdekesebb, hogy sokan egyből odamennek hozzá megsimogatni, volt aki kapásból ölelgetni kezdte - szerencsére a kutya nem bánja, mivel nem beszélem az ország hivatalos nyelvét ezért elég nehezen tudom őket visszatartani. :)
2013. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!