Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám folyton harapdál!...

A kiskutyám folyton harapdál! Mit csináljak hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Játszok vele sokat, meg minden, de már véresre harap!
2009. aug. 29. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha megharap azonnal hagyd abba vele a játákot, fordulj sarkon, és azon a napon ne is nézz rá, így megtanulja hogy rosszat tett.
2009. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgysem bírja megcsinálni a kérdező mert akkoraa állatkínzás hogy na... Pedig nevelés nélkül nem mész semmire...
2009. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Azok a kis harapdálások játékból vanna, enyé már két ves és finoman még mindig harapdál ha játszunk, de tényleg nagyon finoman csinálja, Ha elragadtatj magát rászólok, higy mit csinálsz? és odajön megnyal :)
2009. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó neked! én ha sarkon fordulok és elmegyek (2 percre tényleg, hogy lenyugodjon), rohan utánam h jól megharapja a bokámat!és tényleg nem picit harapdál, hanem rettentő nagyokat!napokig fáj a bőröm alatt, mert nem csak felületesen harap meg!
2009. aug. 29. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán csapj rá a seggére hogy : Nem szabad !


Sokan mondják hogy még a segre csapás is "kinzás" ...

De miért lenne az ? Ha falkában élnének ott is ha valami nem tetszik a másik tagnak oda kapnak vagy valami...


Nem kell túl erősen de nem lesz tőle semmi baja ...csak megtanuljja a "rendet" :D

2009. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csapj az orrára. eddig még minden állatomnál bevált - tévében hallottam nevelési tanácsadótól.


ja, és jó erélyesen szólj - esetleg kiabálj - rá.

2009. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ha megharap abban a pillanatban vége a játéknak. Ha véletlenül harap rá a kezemre nem vagyok olyan szigorú vele, néha én is hibás vagyok benne, de régebben volt hogy nagyobbat sikerült, akkor kapott az orrára egyet, persze nem nagyot, de érzi ő miért van, és jól le lett szídva... ott vége is volt a játéknak, aznap nem foglalkoztam vele, kapott vacsorát és jóéjt, semmi játék, semmi simogatás. Nehéz mert jött utánam puncsolni, de legalább megtanulta hogy ilyet nem szabad.
2009. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csapkodni kell a kutya seggét meg orrát! Sokkal hamarabb rájön, hogy fáj a harapás, ha Te is megharapod őt!
2009. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Mi viszont úgy szoktattuk le, hogy a saját fülébe göngyöltük az ujjunkat és úgy adtuk a szájába. Gyorsan rájött, hogy ha megharapja az ujjunkat, akkor fáj a füle! :) Mostmár ha be is kapja a karunkat vagy a kezünket, akkor is nagyon óvatosan csinálja, de még ez sem szoktuk hagyni. Rászólunk, ott hagyjuk vagy jön a "fülbe csavart ujj". Ha nem elég nagy a füle, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy te megharapd. :)
2009. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az orrára kell csapni és határozottan rászólni, hogy NEM vagy FÚJ. Egyébként idővel le fog szokni róla, az enyém is ezt csinálta mikor kisebb volt, aztán mostanában már nem szokta.
2009. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!