Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullmasztiff vagy a bordeaux...

A bullmasztiff vagy a bordeaux-i dog a jobb házőrző? Melyik "gyengédebb" a macskákkal?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyéntől függ a macskák iránti gyengédség, ahogy fogalmaztál. nekem bordeaux-i keverékem van, Ő vadászik a macskákra. Az előző kutyusom egy am.bulldog volt, Ő pedig hagyta, hogy a kismacskáink beleegyenek a kajájába. Mindkettő kan, szerintem nem fajtafüggő.

házőrzésre szintén "egykutya", nem ugatós fajták, de tekintélyt parancsoló a kinézetük, nekem ez is elég.

területvédő ösztön bennük is van.

2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen keverék a kutyád?Mi a másik fajtája?Hogy vadászik rájuk?Csak megkergeti őket,vagy meg is tépi őket?
2013. jan. 16. 16:28
 3/4 RealMan válasza:
Bull masztiff
2013. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

az apukája ismeretlen, de szerintem valami terrier lehet, mert elég szeleburdi természet, pörgős kicsit.

csak kergeti a cicákat, nem engedem, hogy bántsa őket, de ha lenne lehetősége, biztos nem tétovázna.

2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!