Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért bánik velem máshogy a...

Mért bánik velem máshogy a kutyánk?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves Sárpej és Spániel keverék herélt kutyánk, velem másképp bánik, mint anyuval, akit a gazdájának fogadott el, pedig én vagyok vele itthon többet, sose vertem nem vagyok ennek a módszernek a híve, sőt ellenzem. De ha nem teljesül az ő akarata, akkor ugrál rám és harap, sőt morog is, alacsony a termetem így el is lök. Bár volna egy tippem, amikor így viselkedik velem és anya itthon van, mindig ő szól rá, ő fegyelmezi, egyből reagál, nekem nem engedi, pedig szerintem nekem kéne, ha valakinek van, tippje mit tehetnék, nagyon örülnék, nekem ő az első kutyám, anyunak nem.
2013. jan. 17. 16:27
1 2
 11/13 Zoey28 ***** válasza:
Valószínűleg azért viselkedik így veled,mert magánál alsóbbrendűnek tekint. Meg kell tanítanod neki,hogy ő kutya te ember,te parancsolsz ő szótfogad. Légy következetes,ne hagyd,hogy ő irányítson!!
2013. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos segítséget sokat megfogadok!
2013. jan. 18. 15:13
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért egy módszerem van hogy megállítsam mikor támad, de nem tudom mennyire jó ötlet, mikor egyszer a benti növényem levelét locsóltam, oda jött és ugrált rám meg morgott, a sriccelő fejét felé fordított, kis vizet ráspricceltem és ott hagyott csak ezzel tudom kordába tartani, de jobb volna eszköz nélkül.
2013. jan. 18. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!