Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne izgalmasabbá...

Hogyan lehetne izgalmasabbá tenni a kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés
Mostanában annyira unom a sétákat,szinte már kedvem sincs lemenni vele:S
2013. jan. 17. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak őzek, nyulak, de csak akkor lenne általuk egy-egy séta izgalmasabb, ha a kutyákkal harcolni kéne, hogy ne menjenek el utánuk. :) Persze jó őket elnézegetni.

Mi meg azért megyünk be a városba, amikor csak tudunk, hogy ne csak kóbor kutyákkal találkozzunk.

2013. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

áruljátok már el nekem, hogy a fenébe lehet unatkozni kutyasétáltatás közben, amikor itt mindenki azt hangoztatja, hogy a kutya ilyen olyan társ. ????

A kutyával játszani, foglalkozni, mindig öröm.

A játék erősiti a gazdához való kötődést. és a kutya ezt nagyon élvezi. Az ilyeneknél nem is szokott probléma lenni, hogy elmegy a kutya. Elsődlegesen nem az a lényeg, hogy más kutyákkal bandázzon. nem vitatom a szükségességét, de nagyban közrejátszik az is, hogy a gazdik tudjanak nyugodtan trécselni. A legfontosabb, hogy a kutya velem érezze jól magát. én vagyok a gazdája, és örüljön minden percnek amit együtt eltöltünk. És igy lesz a kapcsolatunk tökéletes.

2013. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Itt még egy 'rohadt' őz sincs. Néha elvétve látok egy-egy nyulat. Mondjuk ha még erdő lenne, az jó lenne, az messzebb van, de van, hogy oda is elbringázom velük.
2013. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy unalmas a séta? :) Én is azt írtam, hogy az lenne, ha nem telne az a 2-3 óra el végig gyakorlással, frizbee-vel, trükkökkel, munkával, tanulással. Így még hosszabbra is nyúlik sokszor, mint szeretném. Ha nincs gyakorlás, a kutyák futnak 2 kört, utána beállnak mellém és elkezdenek maguktól dolgozni. Ők is unják csak az üres menetelést. Igaz, nekem néha már fárasztó és monoton ebben az időben, hogy mindig, minden nap ugyan azokat tudjuk csak gyakorolni, mindig ugyan az történik. Ha jobb idő lesz, el is kezdjük komolyabban a bikejöringet, legyen valami új is már. Jelenleg a heti egyszeri agility a fényponty.
2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

pl. kérdező. neki válaszoltam, ő kérdezett:



Hogyan lehetne izgalmasabbá tenni a kutyasétáltatást?

Mostanában annyira unom a sétákat,szinte már kedvem sincs lemenni vele:

2013. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

#12.


Csak a kérdező írta, hogy uncsi a sétáltatás, mi pedig írtuk, hogy miért NEM unalmas :)

Egyébként totál egyetértek Veled abban, hogy nagyon sok gazdi leviszi a futtatóra az energiákkal teli kutyáját, ott szabadjára engedi játszani, tombolni, más kutyákat inzultálni, amíg a gazdi dumál...aztán póráz fel és irány haza. Ezért nem tudják a kutyákat nevelni, behívni, játszani vele...mert ahhoz kéne a GAZDA!

2013. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az enyémmel még csibészelni is lehet (kabátújjal), nagyon élvezi az apportot is (fadarab, labda). De ezekre nem én tanítottam. A menhelyen volt kutyaiskola, bemutatókat is tartottak, de ő már augusztus óta itt van. Mégis emlékszik mindenre.
2013. jan. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szilvi, egyedült Te irtad, hogy nem unalmas, mindenki más zenehallgatással, meg őzhajkurászással tudná feldobni, mert szerintük sem valami izgalmas.
2013. jan. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mindenki feldobja vmivel...állat kergetése, ismerősökkel bandázás, kutya tanítás, játék a kutyával ;)
2013. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én hoztam fel az őzeket. Nekem kifejezetten jólesik, hogy este kimehetek a városból a töltésre a két kutyával és legfeljebb pár futóval meg néhány más kutyással találkozom. De annak is örülök, amikor tök egyedül sétálunk távol a város zajától. A kutyáimnak persze jobb amikor más kutyák is vannak, de teljesen jól elvannak ketten is az erdőben vagy a mezőn.
2013. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!