Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta táp a legjobb...

Milyen fajta táp a legjobb egy német juhásznak?

Figyelt kérdés

És tápon kívül még mit adhatok neki?

Mit ne agyak neki egyáltalán, vagy mit tilos?

Az életkora nem számít? Vagy kölyöknek is adhatok ugyanazt?

Előre is köszönöm mindenkinek!



2013. jan. 18. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó minőségű táppal etetsz, akkor más kiegészítő nem szükséges. (szerintem Orijen, Acana, vagy Taste of the wild)

Kaphat még gyümölcsöt, zöldséget, húst (megfőzve akármit, nyersen inkább csak csirkét) Kaphat tojást (heti 1-2 alkalommal) de szerintem főzd meg lágytojásnak. Kaphat főtt rizst (az enyém kölest kap helyette:)

Az én kutyám reggel száraztápot kap, vacsira pedig főtt kaját. 2-3 hetente pedig kap csontot is (kizárólag sertés lapocka, vagy velőscsont, és 1 órát főzöm)

2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád tenyésztője tudja a legjobban, az ő általa tenyésztett kutyáknak milyen összetételű táp a legmegfelelőbb.Kérdezd őt. Biztosan szívesen segít.

Általánosságban nem szabad nagyon magas fehérje-zsír tartalmú tápot adni, mert meghúzza a kutyát, gyorsan fog nőni és csonthártyagyulladása lesz sokszor.

Minden életkornak más-más összetételű étrendre van szüksége.

2013. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tápról tudok nyilatkozni: olyan jó minőségű táp, ami kifejezetten nagy testű kutyáknak készült és amit a pénztárcád elbír (amit a első írt jók, de pl. a Brit premium olcsóbb). Kölyöknek a korának és a méretének megfelelő puppy vagy junior táp való.
2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, külföldön vagyok és eddig meg csak BRIT Premiumot láttam.
2013. jan. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!