Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Figyeltél már meg hasonlóságok...

Figyeltél már meg hasonlóságokat a gazdik között, akiknek ugyanolyan fajtájú kutyája van, ha igen mit?

Figyelt kérdés
Itt most főleg NEM a yorkisokra vagyok kiváncsi, hanem pl a goldenes gazdikra, labisokra, németjucisokra, agarakéra, bernáthegyi, mopsz, szamojéd, bernipásztor stb.
2013. jan. 18. 21:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A zöld kéz továbbra is ment mindenkinek!
2013. jan. 19. 10:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

a pitbullos gazdi vagyok


talán butaság amit most írok de egy dolgon elgondolkodtam. szőke hosszú hajam van ,van tetoválásom, piercingem is bizonyos helyeken, szóval ugy nézek ki akiről első látásra nem gondolnák hogy főzök mosok takarítok stb. amikor meglátnak a külsőm miatt természetesen azonnal beskatulyáznak és téves következtetéseket vonnak le rólam. (ennek ellenére szeretek így kinézni)

ugyanez a helyzet a pitbullommal. csak ránéznek és már be is skatulyázzák mert a pitbull öl. miközben egy tök barátságos, puszilkodós fajta mind emberekkel mind kutyákkal szemben sőt már már túlzottan is. :) és tényleg, kinézetre totál passzolunk, kitűnünk, miközben nem olyanok vagyok ahogy kinézünk. (ezt most jól megfogalmaztam de remélem érthető voltam)


és egészen biztos vagyok benne ha a pitesek, ammstaffosok nem azon rétegét nézem amelyik felvágás miatt szerzi be ezt a fajtát (főleg a barna nép) , azok szintúgy lehetnek mint én a kutyáikkal: első ránézésre tévesen ítélik meg őket.

2013. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!