Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Jack Russel...

Szeretnék egy Jack Russel terrier szuka kölyköt.3 hónaposan kerülne hozzám. Mivel még nem volt ilyen kutyám, nem tudom, hogy mit és mennyit szeret enni, gyorsan tanul-e, és hogy nem okoz sok galibát?

Figyelt kérdés

Utóbbit úgy értem, hogy nem kaparászik sokat, nem rágja szét a cipőket, meg ilyesmi?

Köszönöm!


2009. aug. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon okos, de terrier!

Sokat kell vele foglalkozni, tanítani, lefárasztani, hogy ne a cipőid, virágaid, stb. bánják a dolgot!

Kis-közepes termetű kutyus, és még napi 3 -szor kell etetni, 6 hónapos korától 2-szer, 1 évestől 1X.

Üdv.

2009. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terrierek pörgős energiabomba kutyák és ha nincsenek kellőképpen lefoglalva rombolnak.
2009. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen gyorsan nő a JRT? Kicsi kutyából mikorra lesz "nagy, felnőtt" méretű kutya? Fél év, 1 év?
2009. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 7 éves Jack Russelem. Nagyon okos, már kis korában megtanulta az "illemet". Csak 1 éve kezdtem kiképezni, de még most is könnyen tanul. Viszont elég harcias más kan kutyával, ha el van engedve. Voltak kiskutyáim, nos őket nem én neveltem fel, de elég sok cipőt szétrágtak az új gazdijuknál : ).Kajából nem kell egyszerre sokat adni, mert kis termetű kutya. Sokat fogalkozz velük, legyél határozott gazdi, és kötődjön hozzád. Ennél többet nem igényel, hűséges barát!


Sok szerencsét hozzá! :)

2010. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!