Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westiem mért tépi szét...

A westiem mért tépi szét mindig a pelenkáját amikor szinte minden héten kap új játékot, csontot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert ő normális, és felfedezi, hogy a pelenka nem éppen kutyának való.
2013. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
a pelenka tálcával próbálkoztál már? valószínűleg még kölyök és nem tudja mit szabad és mit nem :) Próbáld kiszoktatni egy westie nem olyan kicsi, hogy nehéz lenne kiszoktatni pisilni.
2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Lehet,hogy egész egyszerűen unatkozik,nincs kifárasztva.

Az,hogy játékokat kap,még nagyon kevés.

2013. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerek/kisbaba, hanem kutya. Attól, hogy rendszeresen elhalmozod új játékokkal nem fog angyalként viselkedni.Nem pelenkát kellene ráadnod - mint egy kisbabára - hanem szokássá kellene válnia mikor viszed el sétálni akár hóban, fagyban, esőben.Még akkor is,ha semmi kedved kidugni az orrodat a meleg lakásból. Ez is a kutyatartás része!
2013. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk is van pici kölyökkutyánk,és amikor egyedül hagyjuk otthon,akkor olyan a ház,mintha a hó esett volna.

Szerintem ideges.Mi már csak napközben rakjuk ki a pelust,akkor nem,amikor egyedül van,mert csak takarítunk megállás nélkül.

2013. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Páran félre értettétek nem alakásvban használom a pelust, foglalkozom velle sokat, tudnék mesélnmi egy pár dolgot arról, hogy mennyire "anyás". ÉN pl arra gondolokm ammikor egy szállodában. Vagyunk és más a környezet, nem akarom, hogy akátcsakk véletlenül is oda pisilne, akkor használjuk a pelust
2013. jan. 20. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én értettem félre de a pelenka nem a kutyán van
2013. jan. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!