Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A husky tényleg bántja a...

A husky tényleg bántja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

nem

a nevelestol fugg hogy mennyire baratsagos a gyerekekkel vagy nem

egy egyszeru kistestu keverek kutya is banthat egy gyermeket ha ugy van/volt nevelve

2013. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen.Egytől-egyig mind,meg is eszi őket,a kedvence a pulyavacsi.Istenem,honnan ez a sok bámulatos ökörség??

Egyrészt,a husky nem őrző-védő,nem harci kutya.Ha az is lenne,akkor is 100%-ban a neveléstől és a normális szocializálástól,jó idegrendszertől függene,mert a pitbull"is épp olyan jó kutya tud lenni a gyerek mellett,mint akármelyik másik.Csak érteni kell hozzá,hogy jó kutya legyen.A másik,a husky abszolút családcentrikus,imádja a gyerekeket,mivel mindig falkában dolgozott,igényli az emberek társaságát,családja állandó közelségét.(A fenti kategóriákat azért hoztam fel,mert ha mégis történik egy-egy kutyatámadásos eset,akkor általában rotti,nj,bull típusú kutyák az,,elkövetők",akik egyszerre áldozatok is,a hozzá nem értés áldozatai!).A husky alapjáraton egy csodálatos kutyafajta,gyerek-és családszerető.Nem kell elhinni minden szennyet,amit a sok tudatlan,egyöpösödött,kutyát messziről látott/hallott ember állít.Bocs,ha pipa vagyok,de annyi ilyen kérdés van,hogy a rottweiler megeszi-e a családját,hogy a nj agresszív vadállat-e stb,hogy már a végére nagyon fel tudom húzni magam.

2013. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
bármelyik kutya bánthatja őket a neveltetéstől függ, de érdemes utána nézni annak is hogy melyik kutya fajták, amik nyugisak, család barátok én is kutyák mellett nőttem fel és egyszer sem bántottak a nevelés is hozzá járul ahhoz hogy végül milyen lesz egy kutya általában szerintem normálisan kell bánni vele pl: nem egy kis ketrecben/ rövid pórázon tartani nem bántani..stb(ami egy normális állatbarátnak alapvető) és akkor ő is normálisan, kedvesen közelít felénk, de én úgy tudom alapvetően a husky nem egy vérengző fenevad, higgadt kutya
2013. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen élve falja fel őket. Néha egy kis ketchupot is rátesz, mert úgy jobban szereti.

Úgyhogy ne akarj Huskyt, semmiképp.! Főleg ilyen hozzáértéssel. :)

2013. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól van nevelve, igazi családbarát.
2013. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nemhogy bántja, megeszi. Az enyém is ezt teszi, a lerágott gyerekcsontok a padlásunkon sorakoznak. Javaslom, ilyen hozzáértéssek eszedbe ne jusson ilyen fajtát választani, mert szééép kéééék a szeme.
2013. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem! A husky nagyon barátságos fajta és szereti az embereket , ezért sem alkalmas a házőrzéshez. Persze, ha bántja a gyerek a kutyát vagy valami olyasmit csinál vele akkor nyilván odakap, de ok nélkül nem. (egy husky tulajdonos)
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)))
2013. jan. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!