Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik egy 4 hónapos...

Mennyit alszik egy 4 hónapos kutya?

Figyelt kérdés

Este leviszem fél8-8 közt sétálni, majd elalszik és fel sem kel reggel 8-9 ig (de volt már, hogy 11ig aludt). Közben max inni kel fel, aztán vissza is alszik. Én ennek nagyon örülök, hogy nem kell hajnalban levinni :)

Nektek is kibírja ennyi ideig a kutyátok, hogy nem viszitek le?


Ennyi alvás normális a kutyámnak? (Kisebb korában többször felkelt este).


2009. aug. 31. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom is 4hónapos, este kb 9kor alszik és reggel mér korán fent van kb 6fele! Nekem soknak tünik hogy ennyit alszik a tiéd de lehet hogy csak kis álomszuszék! :)
2009. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez normális:) a mienk elaludt este 10 kor felkelt 9-kor ivott evett visszafeküdt és délben szokott kelni:))
2009. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 9 felé elalszik és aztán 6kor már ébreszt, de ha látja, hogy fáradt vagyok, akkor hagy aludni.:D jaj és ha leviszem reggel utána nagyon kómás tud lenni és alszik tovább. :D *szeretem*
2009. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi gond.Nemcsak a kölykök tudnak ilyen sokat aludni.Ha olyan fajta (pl. labrador)akkor idősebb korában is sokat alszik.Az enyém is ilyen.Kis lustaság.
2009. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám ugyan már 7 hónapos, de rettentő sokat alszik. Estefelé séta után, olyan 8óra körül lefekszik,6 kor felkel,mikor megyek el itthonról,aztán mikor jövök haza (3óra)akkor is alszik (nap közben nemtudom mitcsinál)ha játszom vele,vagy sétálunk akkor viszont rendesen elfárad és megint csak fekszik.Igazából a kutya nem mélyen alszik, mert még alvás közben is éberek.Ha egy kis zajt hall,felfigyel,körbenéz és ha nem lát semmi olyat,visszafekszik .
2009. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!