Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni Szibériai...

Hol tudok venni Szibériai Husky kölyköket?

Figyelt kérdés
Magyarországon szeretnék vásárolni kék szemű, fekete-fehér bundájú szibériai husky kutyusokat. Nagyon fontos lenne hogy hol tudok vásárolni, de csak kölyökkutya érdekel!

2013. jan. 21. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztőktől, természetesen. Érdeklődj, kérdezgess, járj utána a kenneleknek. [link]
2013. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen célra akarsz több kutyát egyszerre? Szaporítani akarsz??? Egyébként elégedj meg 1 kutyával egyenlőre, egy huskyhoz is rengeteg türelem kell, nemám kettőhöz. Értesz hozzájuk egyáltalán?

Tenyésztőtől tudsz venni, de kék szemű ritka mint a fehér holló.

2013. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szabó yustice ***** válasza:
0%
Nekem 2 huskYm van Külföldröl!A magyar tenyésztők..khm szaporitók!A husky mellett agarat dobbermant bármi divatos fajtát tartanak!A pénzért!Én voltam pest mellet olyan husky "Tenyésztőnél "Ahol meg ettek az agarak!Kosz mocsok mindenhol!A magyar tenyésztőket kerüld messzire!Én ukrajnábol vettem!:)
2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kedves" utolsó! Azért kíváncsi lennék rá hol láttad ezt a szörnyűséget. Tudnál kennel nevet mondani?

Mert tudod a tenyésztőket nem illik keverni a szaporítókkal...

2013. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Fekete-fehér kék szeműt bármelyik szaporítónál kapsz. Nézz körül az expresszen. Tenyésztőnél ilyet ne keress, mert nem ez a szempont.
2013. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!