Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek csináljak blogot...

Szerintetek csináljak blogot a kutyámról? Van értelme?

Figyelt kérdés
Most lesz majd kutyám (kb. 1 hónap múlva), és arra gondoltam, csinálnék egy blogot az életéről, ahogy felnő, ahogy tanul. Szeretek írni, rá is érek, igyekeznék nem unalmasra csinálni. Ez a blog csak róla szólna, születésétől kezdve, hogy mi van vele, és a tanítási módszereket is leírnám, képekkel, videókkal. Titeket érdekelne, olvasgatnátok ilyeneket? Nem tudom mennyire lenne nézettsége. Ha senkit sem érdekel, túl sok értelme nincs. Ezért is kérdezem, hogy szerintetek lenne értelme? Mennyire érdekli az embereket egy ilyen blog?
2013. jan. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom.....

Nem nagyon szoktam ilyesféle blogokat olvasni, és van is belőlük ezerszámra. Csak akkor tévedek ilyen oldalakra, ha keresek vmit, és google kidobja.


De ha úgy érzed, csináljad nyugodtan, addig is elfoglalod magad. A nézettség meg lehet hogy később megjön.

2013. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes csinálni, én pl. szívesen olvasgatok ilyen témájú oldalakat, és neked is hasznos, a lesz majd több kutyád, hogy visszanézed a tapasztalataidat
2013. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ. Ha jó stílusban írsz és még a kutyákhoz is konyítasz valamicskét, illetve a kutyus nem csak egy egyszerű kedvenc, hanem csinálsz is vele valamit(kiállítás, sport vagy egyéb kiképzés) és leírod a kiképzésnek a menetét, amiből sok már gazdi okulhat, akkor akár népszerű is lehet a blog. Csak egy valamire kérlek, ne a kutya szemszögéből írd, mert az elég idétlenül hangzik.
2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig szívesen olvasok ilyen blogokat. Ha csinálsz akkor küldj egy üzenetet benne a linkel.
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tartalmas, érdekes és nem egysíkú akkor jó lehet.:) És neked is jó lesz majd később visszanézni.

És kérlek tényleg ne a kutya szemszögéből írj mert olvastam már pár olyan blogot és mind gagyi..

2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Nem a kutya szemszögéből terveztem írni, mert az - ahogy Theia is mondta - elég idétlenül hangzik. Nem olyan blogot szeretnék, ami csak abból áll, hogy milyen aranyos kutyám van, hanem amiből más emberek tanulhatnak. Azt hiszem, elmondhatom magamról, hogy értek a kutyákhoz. Egész kicsi koromtól kezdve kutyák vettek körül, velük nőttem fel. Régebben olvasgattam én is mások ilyen típusú blogjait, illetve más weboldalakat, könyveket a kutya tanításáról, neveléséről, magukról a kutyákról. Szeretnék én is hasonlókat leírni, és hozzátenni azt, amit én hiányoltam az általam olvasottakból.

2013. jan. 21. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok ! Majd ha elindítod a blogot nagyon megköszönném ha feltennéd ide a címét.:)
2013. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd felteszem. :)
2013. jan. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!