Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Pitbull, és...

Mi a különbség a Pitbull, és az Amerikai staffordshire kutya közt?

Figyelt kérdés

#pitbull #amerikaistaffordshire
2013. jan. 21. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

A Chain Gang kennellel, a DSC kenellel és a Hi-Jinx kennellel vettem fel a kapcsolatot páréve. Ezek voltak a legszimpatikusabbak. A Redcoat és Blue National kennelt még nézegettem. Valószínűleg a CG-t választom.

Furcsa, még egyik kennelben sem voltak mészárlások.


És mint írtam, nem az van öröklötten a kutyákban, hogy megöljenek minden más állatot amit látnak, hanem hogy kisebb ingerre is robbannak, az elsődleges védőösztönük gyakorlatilag nem létezik, ezért nem adják fel és nagyon magas a fájdalomtűrő küszöbük. Ettől még a sok millió éves falkaösztön nem szűnik meg bennük!

2013. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Ámber! Du ju spék inglis or ár jú maddafakka krézí?


A Hi-Jinx és a DSC azok kőkemény game kennelek! Pont a DSC kennel ír egy kennelbalesetről! Gyengébbek kedvéért ez azt jelenti hogy volt mészárlás!


[link]


"AFTER A KENNEL ACCIDENT WITH CH. MICKEY WHICH RESULTED IN THE UNTIMELY DEATH OF CH.MICKEY."



A Chain Gang meg a Redcoat és a Blue Nation színretenyésztő new-age amstaffok amiket pitnek lehet eladni.


Ha tényleg jót akarsz akkor Hi-Jinx és a DSC a felsoroltak közül. De arra se alapíts szindikátust hogy a többinél se volt mészárlás csak épp nem kötötték az orrodra.


Ekkora öngólt vazze!

2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!