Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a staffordbullt...

Mi a különbség a staffordbullterrier és a staffordshire terrier között? Mit lehet róluk tudni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd a későbbiekben egy ilyen kutyát nagyon nagyon tetszenek. De igazából nem jöttem még rá hogy mi a két kutya között a különbség.
2012. márc. 25. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Google-t ismered?
2012. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elég sokminden. Talán ha utánanéznél, rájönnél a különbségre. A fajtaneveiket hiába bámulod.
2012. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a Googlet meg is próbáltam utána nézni de a képeknél is a staffordshire terrier képeit dobja ki. És igazából személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hogy mi jellemző a kutya viselkedésére. SZEMÉLYES tapasztalatokra gondolok nem pedig általánosításra.
2012. márc. 25. 14:22
 4/20 anonim ***** válasza:
csak a nevuk hasonlo.attol fugg milyen kutyat szeretnel.eltero termeszetuek.az STB kissebb mig a AST nagyobb.ird le milyen jellegu kutyara varsz.nekem az amstaff jobban tetszik kulsore is,es mivel ilyenem van ot tudom csak ajanlani.de szerintem a staffbull viszont valamivel konnyebben nevelheto.
2012. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
* SBT
2012. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából AST-nk volt jó pár évvel ezelőtt. Bár én akkor még nagyon pici voltam halvány emlékeim vannak róla. TK-s kutyus volt bár csak hobbi célra volt. Sok trükkre megvolt tanulva. Szóval inkább ő érdekelne engem. Éppen azért mert hogy a hatalmas teste ellenére nagyon szelíd kutyus. A kemény kezűséggel nem lenne probléma és terület is van neki jócskán. Csak ahogy néztem a képek alapján is nagyon hasonlítanak így első ránézésre. Mi alapján tudom megállapítani olyan kicsi korban hogy melyik fajta?
2012. márc. 25. 14:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne képeket keress, hanem a fajtáról szóló weboldalakat, akkor fogod tudni felfedezni a különbségeket. Amúgy nekem a képeket is jól dobja ki, nem tudom, mire ekrestél. Hasonló a két fajta, de ha a különbségeket keresed a képeken, akkor azért elég látványosak.
2012. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az alapján, hogy mi van a törzskönyvére írva, amúgy sehogy, rutin kéne hozzá, hogy felismerd.
2012. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hat mindenkepp tenyesztotol vedd es tudni fogod.az elejen en is staffbullt szerettem volna de aztan megis meggondoltam magam.nekik van egyfajta kisugarzasuk(AST)
2012. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
www.kutya-tar.hu
2012. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!