Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne titokban kutyám?

Hogyan lehetne titokban kutyám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaságnak hangzik... Igazság szerint már 10 éve minden vágyam egy kutya. Korábban nem is volt lehetséges, mert emeletes házban laktunk, de már 7 éve családi házban élünk. Lehet, hogy csak gyerekes álom marad. Már 2x rábeszéltem a szüleimet, de az ígéretüket sosem tartották be. Várjak vele amíg felnőtt leszek? Elegem van már a hiánypótló állatokból ->van 2 macskám, 2 egerem és 1 hörcsögöm [a rágcsálókat titokban tartom, csak a nővérem tud róla]Légy szí segítsetek nekem!

16/L


2009. aug. 31. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Titokban úgy tudsz kutyát tartani, ha van egy külön lakásod, amiről nem tudnak a szüleid :)
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátod azt mondja neked, hogy te csak hiánypótló vagy számára, akkor is úgy éreznéd, hogy nem feltétlenül negatív a jelentése? :O
2011. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!