Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Mini csivava kan...

FONTOS! Mini csivava kan kiskutyát keresek! Prémium tápon nevelve, szép szülőktől, chipezve, szobatisztaságra előnevelve. Szeretném megtaláni a legszebbet! Valaki ajánlana valamit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

"Mini csivava kan kiskutyát keresek!"


Dehogynem ezt kérdezte. Mi meg felvilágosítottuk, hogy ilyet ne keressen, mert nincs. És azt is elmondtuk, hogy miért nincs.

2013. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem konnyen talalhatsz kisebb novesu kiskutyat a tenyesztoknel,en Decemberben kerestem kiskutyat,tobb alom volt mas-mas tenyesztonel,decemberi szuletesuek. Erdemes felhivni azt a kennelt,akit szimpatikusnak talalsz a weboldaluk alapjan,es erdeklodni. A mi kutyusunkra is azt mondjak,h mini,pedig a 0.5-3kg hatarba van,megis picinek szamit,mert most 4 honaposan kicsit tobb,mint fel kilo. Remelem segitettem :)
2013. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!