Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány feladatok tanítsak neki...

Hány feladatok tanítsak neki egyszerre?

Figyelt kérdés

Pl 1 nap hány feladatot tanítsak neki?

és 1 heten?



2013. jan. 22. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
akkor olvasd el azt is légyszives, hogy ez a kiskutya még csak 10 hetes. Egy ilyen fiatal kölyköt nem kéne rögtön feladatokkal bombázni.
2013. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mint már írtam, én az én kutyámat 8 hetes korában kezdtem tanítani, és élvezte. úgyhogy nem igazán értem, hogy mi a baj ezzel, mert én azóta is tanítom az enyémet, kutyasuliba járunk, tökéletesen szocializált... amúgy meg a kettő nem zárja ki egymást, mi amikor oviba mentünk az én kutyám már 5-6 trükköt tudott, meg figyelt rám. még soha nem hallottam morogni sem, imád kutyákkal játszani, más állatot se bánt, az emberekért meg egyenesen rajong...

és a suliban ugyan abban a csoportban vagyunk, mint az oviban, és még mindig messze az én kutyám a legengedelmesebb, legszófogadóbb, úgyhogy nem válik hátrányára, ha ennyi idősen már tanítja. a kutya is könnyebben tanul, és a kettejük kapcsolata is egyre jobb lesz.

2013. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
oacsi űl fekszik lábhoz azokkal nincs is baj de a bonyolultabb feladatokat márn nem olyan jó ráerőltetni
2013. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Amíg a kutya örömmel, játékosan tanul, az nem ráerőltetés!

Ráadásul a kiskutya hamarabb beilleszkedik a gazdihoz, ha puszta pozitív ingerek érik...és mondjuk klikkeres tanításban elfáradva kinyúlik, nem pedig mindent rág, ezzel büntit vonva maga után :)


Ha lesz végre egy kölyökkutyám, tuti, hogy az első napoktól játékosan, 1-2 perccel kezdve fogom tanítani klikkerrel

2013. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi se a bonyolultakkal kezdtük...ezt egy szóval sem mondtam... első az ül, fekszik pacsit, marad és a behívás volt...és ezeket erősítettem meg benne. a bonyolultabbakat később kezdtük el, de nagyon fogékony, és látszik rajta, hogy élvezte/élvezi amikor újak voltak tanítva.
2013. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!