Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran vásárolsz...

Milyen gyakran vásárolsz ruhát kistestű kutyusodnak?

Figyelt kérdés

A kistestű kutyu alatt a max 5kg-t értem, tehát fajták szerint: csivava,yorki,toy uszkár,törpe uszi,mopsz,máltai,bichonok,cavalier,pincsi,papilon, törpe tacsi,:)

Minden válasz érdekel:) Mindenkit felponozok :)



2013. jan. 22. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém bírja a hideget igaz kistestű de keverék . Ha bírja én úgy gondolom hogy csupán divatból nem érdemes kutyaruhát venni, a kutyának nem az a természetes. Végülis majdnem minden kutya birja a hideget ( kivétel a kopasz kis izék).
2013. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettünk neki és még mindig jó. Egy pulcsit kapott hogy ha hideg van ne fázzon annyira. Esőbe meg úgyse hajlandó sétálni a kisaszony. Pincsi amúgy :)
2013. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

palotapincsink van, nem nagyon kap ruhát csak ha tönkremegy a kiskabátja. Csak kabátja és cipője van, de ha nincs olyan hideg vagy nem megyünk messzire akkor nem.is adok rá. Nem nagyon szereti ő se, én se.

A másik kutyunk (rövidszőrű keverék) mindig hord kabátot, kivéve ha futunk. Neki még csak egyet vettem és nemtervezek semmi újjat.

2013. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Bichonom van, de nem jön be nekem ez a kutyaöltöztetősdi.
2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem divatból 10 és 11 évesek a kutyusaim, házban vannak bent és fűtött lakásból ha kiviszem őket fáznak .

Én varrattam nekik , de most találtam a fészen egy csoportot "eladó kutyaruha" a gazdik ide felteszik a kinőtt, megunt, eladó ruhákat, kellékeket és baráti áron vannak . Ha érdekel nézd meg .

A téli kabátjuk jó állapotban van, most akarok nekik újat varratni, de kötött pulcsit a piacon olyan két évente vettem eddig nekik, mert tovább nem is bírja .

2013. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddígi válaszokat:)

Nekem egy 5éves krémszínű szuka csivavám van,és én sem gyakran veszek neki ruhát,de amik vannak,tartósak,praktikusak és melegek is:)

Van 2db téli kabátja mindkettő belül bélelt és kívűl vízlepergetős :)az egyik arany a másik sötétlila színű és szteppelt anyag. 3db pulcsi ezeket varrónővel varrattam neki egy piros,egy rózsaszín és egy rózsaszín virágmintás,nagyon szereti őket.:) Csinos bennük:)

Van még 3db tavaszi nyári egyberuhácskája is az egyik cukorrózsaszín és olyan benne mint egy balerina,a másik egy mikulásos piros ezt karácsonykor és ünnepekkor adom rá,és egy csillógós flitteres arany ruha aminek a szoknyarésze farmeranyag:) Egyedi tervezés az én egyik felsőmből varrattam neki ezt a ruhácskát:)

Nyugodtan írhattok még:)

2013. jan. 22. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Aztaaaa, kész ruhatára van;)
2013. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ger65 válasza:
Inkább kisebb kutyusoknak árulnak, de 1-2 darab nagy ruha is van: www.luludog.hu
2013. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 White_Shadow válasza:
Csivava keverék kutyusom van, és ugyan kicsit hosszabb a szőre mint egy csivavának, de ha kint hideg van, akkor remeg mint az őrült. Ilyenkor muszáj ráadnom egy kényelmes pulcsit, (anyám kötötte neki :) ) ami védi a hasát. Én nem nézem divatbábnak a kutyát, és ő se örül neki annyira, de inkább zavarja egy kicsit a ruha mint hogy beteg legyen.
2013. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én mindig veszek neki kutyaruhát, ezalatt azt értem hogy minden héten. Én imádom őt öltöztetni, mert cuki benne télen azért hogy meg ne fagyjon és azért is mert divatos. Érdemes szerintem kutyirucit venni
2013. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!