Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tud így valaki egy...

Hogy tud így valaki egy kutyát szuggerálni? Miért történt ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki a szemével képes kutyát szuggerálni. Van egy 3 éves kuvasz kutyám. Félelmet nem ismerő házőrző. Nem kell bemutatni senkinek sem a kuvaszokat. És ma lejöttem ezzel az ismerősömmel, és belenézett a kutya szemébe, kicsit hosszasan. Ali pedig hanyatt feküdt, megadta magát, ráadásul bepisilt, és maga alá is csinált. Utána az utcánkba lévő barátunk rotijával is ugyanez. WTF?
2013. jan. 22. 22:57
 1/9 anonim válasza:
53%

Nekem is van egy olyan képeségem a "gyilkos"nézés amivel embert tudnék ölni.

Vad idegeneken beválik barátaim meg nevetnek rajta.

2013. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly??
2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Kell hozzá egyféle kisugárzás. Én nagyon sokat gyakoroltam, és lassan nekem is megy. Leginkább a magabiztosságon, határozottságon múlik. Mondjuk a bepisilés, meg az hogy maga alá csinált az már túlzás. Elég ha megadja magát.
2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én se hinném el, ha más írja. Nem láttam még ilyennek a kutyámat, de miután elment az ismerősünk, vissza minden a régibe.
2013. jan. 22. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Addig fog ilyen kihívóan viselkedni a kutyákkal, míg találkozik egy igazán elszánt egyeddel, ami nem lefekszik, hanem nekiugrik....
2013. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert valószinüleg agresszió árad a barátodból, és ezt a kutyák megérzik. viszont ha a te kutyád ettől lefeküdt, és bepisilt, akkor lehet, hogy nem is olyan kemény házőrző.
2013. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem agresszió, hanem dominancia. Az agresszió csak agressziót vált ki, a dominancia válthat ki megadást.
2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól írja az utolsó, ez nem agresszió, hanem határozott fellépés, dominancia. Én biztos nem kísérleteznék ilyesmivel, mert vannak olyan teljesen szocializálatlan egyedek, amik nem néznek se istent, se embert, támadnak. Aztán persze a kutya lesz a hibás.
2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is tudom így "szemmel verni" a kutyámat, dominancia, tisztelet kérdése. senki sem akar a domináns egyed szemébe meredni és ezzel provokálni... aki "lejjebb" van a ranglétrán, elnéz, minimum.

a saját kutyámat ki is tudom küldeni a szobából. más kutyájával nem hiszem, hogy próbálkoznék, írták már többen is, nincs meg a kellő tisztelet, ha egy agresszívabb egyed, simán nekimegy...

egyszer csináltam más kutyával, kóborka-önsétáltató volt, én meg este vidéken nem akartam, hogy ott legyen, mert féltettem a sajátomat. kimentem meredtem rá, morogtam, fülét-farkát behúzva elvonult... azért sajnáltam...

2013. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!