Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek a kutyáimmal?...

Mit kezdjek a kutyáimmal? Többi lent.

Figyelt kérdés

A történet a következő.Van két kutyám.Ilyen tipikus agyonszeretett kutyák.A fiú kutyu amúgy is dominánsabb ,mindig is azt hitte,hogy úr a háznál.

Na mármost időközben született egy gyermekünk aki 4 hónapos.

A kutyáknak a gyerekkel semmi bajuk.Jól elférnek egymás mellett.

Nyilván a párom és az én figyelmem most

már nem a kutyák,hanem jobban a gyerek körül forog.

Ettől függetlenül,sétáltatva megvannak,és játszani is szoktam velük ha időm engedi.

Viszont a lakást Wc-nek használják.Pisi kaka mikor hova.

A fiú kutya valamelyik nap is pl a szemünk láttára pisilt be a konyhába(úgy hogy közbe néz minket).A páromnál elszakadt a cérna rásuhintott a fenekére újságpapírral,erre ez a kis vakarcs megharapta a kezét.

Én még türelmesen sikamikálom a pisit ha belebotlok...

De mi lesz ha a gyerekem kúszni mászni fog,és beletenyerel majd úton útfélen a pisibe?

Nagyon elvagyok szomorodva..

megválni nem akarok tőlük!

De mi lesz így?Sürgős tanácsokat kérek!

köszönöm


2013. jan. 23. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordulj kutyakiképzőhöz, kutyaiskolához. Annak, hogy ezt tanácsolom, a következő okai vannak:

1. ha párodat megharapta, akkor már téged és a gyerekedet is megharaphatja

2. nyilvánvalóan nem vagytok tisztában alapvető kutyanevelési kérdésekkel. Ezeket egy ilyen fórumon nem lehet pótolni

3. a kutyakiképző tudja a leggyorsabb választ és megoldást nyújtani, hisz kutya neveléssel foglalkozó könyveket elolvasgatni és az itt felkínált megoldási lehetőségeket próbálgatni sok idő, ami egy kisbaba mellett nincs

2013. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont nem az a helyzet, amikor szó nélkül kell sikamikálni. Kiképző kell nektek, de sürgősen, mert SEMMILYEN szinten nem értetek a kutyákhoz.
2013. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom ezzel tisztában vagyok!De ha már ezt írod,hogy ez nem az a helyzet mikor szó nélkül kell sikamikálni ,akkor mégis mit tegyek???
2013. jan. 23. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírtuk: fordulj kutyakiképzőhöz
2013. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb az összes eddigi szokásotokon változtatni kéne, hadd ne írjuk már le....
2013. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még te magad is beismered, hogy a nevelést elrontottátok mind a kettő kutyánál! A bepisilés is ezt mutatja, az is tiszteletlenség, szabályok nélküli élet jele. Így, ilyen körülmények között nem lehet kutyát tartani gyerek mellett! Nem azt mondom ezzel, hogy adjatok túl az ebeken, nem ez lenne a megfelelő megoldás, hanem hogy minél hamarabb javítsátok ki a hibáitokat! És ezt csak és kizárólag szakképzett segítséggel lehet. Itt, ezen az oldalon nem lehet több heti terápiát és nevelési tréninget leírni. Nem lehet és nem is szabad tanácsot adni csak pár mondatra alapozva anélkül, hogy látnánk, ismernénk a kutyákat.

Egyszóval döntsétek el, vagy keressetek felelős, új gazdákat a kutyáknak, vagy pedig a jobb út, tegyetek meg mindent, hogy helyre rakjátok az elrontott viszonyotokat velük.

2013. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!