Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vett már itt valaki a majorost...

Vett már itt valaki a majorostól (Rékától) csivit? Mert én tőle fogok! Szépek lettek a tőle vett kutyik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Akkor inkább fajtamentők, mint, hogy szaporítótól vegyek kutyát. Még ha nem is ezt kérdezted.
2013. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra meg ne vegyetek mérget, hogy itt mit mond, kiállítások stb. Van akit direkt így téveszt meg, sőt reklámozza is magát, ami eleve törvénytelen ezen az oldalon.
2013. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Az látszik hogy nem az a nagyüzemű szaporító, nem ketrecben tartja a kutyáit meg hasonlók.

De ettől függetlenül az anyaállatokat szét elleti, ami kínzás és ha te tőle veszel kiskutyát, ezt támogatod!

2013. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felelős tenyésztőket támogatod, akik nem elletik szanaszét a kutyát akkor vagy tőlük veszel, vagy fajtamentők.

Ha nem őket, akkor csak a szaporítót fogod és evvel helyesled hogy ahelyett hogy rendes életet biztosítana a kutyájának, az egész életét szüléssel fogja eltöltetni.


+ Ha valaki komolyan gondolja amit csinál, akkor megadja a módját neki (weboldal, engedély, bejegyzett kennel stb...)

2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező a privát üzidet megkaptam. Se lebeszélni nem foglak se rá arra hogy Rékától vegyél kutyát. Elmondtam a véleményemet ahogy a többiek, és ennyi. Azzal hogy privátba irsz még nem fogod azt megváltoztazni. Kivánom hogy a kutyus egészséges legyen és sok örömöd leld benne.
2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

ha már eldöntötted, hogy tőle veszel, akkor miért kérdezősködsz???

Mi nem vennénk, nem támogatjuk. te meg azt csinálsz amit akarsz, ugysem fogsz minket meggyőzni róla, hogy milyen helyesen cselekszel.

2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT,NEM KÉREK TÖBBET!!


SZÉP ESTÉT MINDEN KEDVES VÁLASZOLÓNAK!

2013. jan. 23. 20:06
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy tenyésztőnek nincskennel neve neve, akkor nem tenyésztő. A tenyésztőknek kennelnevet kell kiváltania ahhoz, hogy a született kiskutyái törzskönyvezve legyenek.

Ezek szerint te egy törzskönyv nélküli kiskutyát készülsz venni.

2013. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
igen
2013. jan. 23. 21:12
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed azért is érdekes mert feltételezem aktív tagja vagy ennek a közösségnek, tehát tudod hogy állnak hozzá a szaporítókhoz az itteniek, és te mégis ki kéred a véleményünket hogy mit szólunk hozzá ha szintén egy ide gyakran író szaporítótól akarsz kutyát venni.

Szerintem az is kizárható hogy vett volna valaki pont emiatt. Ezt a kérdést a fészbuk profilján vagy hol (ha már weboldala sincs) kéne kiírni.

2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!