Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni kölyöknek miért rózsaszí...

Berni kölyöknek miért rózsaszín a talpa? Az általam eddig látott összes kutyáé fekete. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ahogy nő, befeketedik, megkérgesedik majd? (4 hónapos.)

2013. jan. 23. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
hú.. akkor most nagyon okosnak hiszed magad... ez legyen a legnagyobb örömöd az életben....amúgy, meg figyelmetlenül olvastam el, mert tényleg nem figyeltem oda hogy berni, csak később, amikor már írtam...de ha te ennyire kis buzgó mócsing vagy...hát, legyen jó neked...de, amúgy nem én tettem bizonyságot az intelligencia szintemről, mert oké, figyelmetlen voltam, de te bunkó... én kitudom ezt javítani, de te javíthatatlanul parasztnak tűnsz számomra..bár, most én is lesüllyedtem a te szintedre...
2013. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"15 éve tenyésztem a bernit" - és tapasztalataid szerint kb mikorra lesz fekete?

Egyelőre még kb 60 %-ban vicces rózsaszín neki.


Még sosem láttam ilyet.

2013. jan. 28. 20:22
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Az enyémnek foltos, de nagyobb részben rózsaszín pedig, már 2,5 éves. De ettől még "kérges" neki és szerintem nem fázik jobban mintha teljesen fekete lenne.:)

Különben én már több kutyusnál is láttam ilyet, mondjuk azok nem bernik voltak.

2013. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, vannak fajták, aminél nem fekete, de a berninél, feketének kellene lenni, de nem lét kérdés, a kutyust semmiben nem befolyásolja, ha nem teljes a pigmentáció! Nem fázik,és nem sérülékenyebb!
2013. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!