Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam majd egymásh...

Hogyan szoktassam majd egymáshoz őket?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Nekem van egy 7 hónapos csau csau kutyám, és mellé kap majd hugom egy foxi kölyköt. Mindkét kutyát az udvaron tartanánk, éjszaka pedig közös kennelben aludnának. Sajnos a csau csaum elég bizalmatlan más kutyákkal, mert egyszer megtámadták séta közben és félek, hogy kárt tenne a kiskutyában. Sajnos nem lehet egyik sem a házban, legfeljebb az előszobában, ideiglenesen.

Hogyan kezdjem az összeszoktatást?


2009. aug. 31. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először semleges területen (pl kutyafuttatóban, parkban) találkozzanak fontos, hogy mindkettő póráz nélkül legyen! Várjátok meg míg kicsit összebarátkoznak, aztán meg már nem fogják bántani. Főleg mivel még a csau és eléggé kölyöknek számít így szinte együtt nőnek fel, szóval ne aggódj nem lesz baj! :)
2009. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
eccerűen.
2009. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jah azt elfelejtettem írni, hogy a csau csau most tüzel :(

és amúgy sem lehet elrángatni, mert amint rákerül a póráz( ha egyáltalán sikerült ráadni), rögtön leül, és akárhogy is erősködöm inkább hagyná, hogy az aszfalton húzzam hason, mint hogy elinduljon...

2009. aug. 31. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Be kell mutatni őket egymásnak, és egy ideig figyelni.

Az alap ugye, hogy külön tányér, minél messzebb egymástól?

2009. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kölyköt nem fogja érdekelni, vagy ha igen akkor se nagy gond mert még nem tud vele mit kezdeni. első voltam.
2009. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A foxi is szuka lesz :D

De mivel tüzel a csau csau ezért nem tudom semleges helyen összeismertetni őket, csak az udvaron.

2009. aug. 31. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj a csau-csau-ra pelenkàt.Ugy jobb lesz
2009. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy eleinte a nagyobb kutyára szájkosarat tettem, és úgy játszottak, így nem tudott kárt tenni benne( megpróbálta:() egy idő után megszokta, és amikor már barátságos volt, levettem a szájkosarat, és együtt játszottak:) Azóta a másik kutya már kétszer akkora, mint az enyém, de nagyon gyengéd:)
2009. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor hosszú kötélen, de mindenképp semleges területen!!

a bugyi pedig semmit sem használ, a szagot akkor is érzik!

első voltam :)

2009. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!