Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ház és telek őrzésére milyen...

Ház és telek őrzésére milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 05:44
 1/10 anonim válasza:
66%
Az a baj, ha beakarnak törni, akkor egy kutya nem fog megállítani senkit. Megmérgezik és kész.
2013. jan. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
2013. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
komondor
2013. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
nem tudom, de menhelyről hozz :(
2013. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp vmilyen pásztorkutyát.Kuvasz,komondor,kaukázusi,..stb.

Ezek a legtökéletesebbek a feladatra.

2013. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Távfelügyelet.

"A szolgálatot teljesítő akciócsoport max 15 percen belül a védett objektumhoz ér"


Bizonyára igaz ez akkor is ha 0m látótávolságú köd van,vagy tükörjég aszfalt..stb.. :-)

Ennek az időnek egyébként a töredéke elég,ha tudom hogy mit és hol kell keresnem.

2013. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát egy kutyát ma már nem nehéz kiiktatni. Ha egyáltalán olyan beállítottságú, hogy megvan benne az ösztön, még akkor is megmérgezik vagy agyonütik egy téglával és csá.
2013. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem azt a jóképességűt, aki lepontozta a menhelyes válaszomat, hogy miért tette? :)
2013. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

"is megmérgezik vagy agyonütik egy téglával és csá."


Egy megfelelően nevelt és képzett kutya CSAK

a gazdájától fogad el ételt,ergo a mérgezés nem játszik.

A leglomhább kutya reakció ideje is kb 2X az eberének,

mire te lendületet veszel a téglával,már hiányzik egy darab a combodból..utána néhány percen belül elvérzel..

2013. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amerikai akitát,nagybátyámnak most 2.5 éves a szukaja.Direkt ezért vette ezt a kutyát mert erős,impozáns,hatalmas és rendkívül okos és van benne ki vagyok mi vagyok a komondort szétkapná.Ugyanis nagybátyámhoz mikor dolgozni volt, 2 hete betörtek az indiánok 1 amstaffal ráuszítottak az akitara,a kutyam megfojtotta a amstaffot pedig az indiánők ütötték verték.Utána beakartak törni a házba mert hátha "le van foglalva" a kutya...az Akitám elkapta őket is bár bajuk nem lett mert megjött a rendőrség és nagybátyám és nagyon büszkék voltak Vénuszra.Ennyit az amstaffok pitbullők stb kutyákról
2014. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!