Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szervek felé jelenthete...

Milyen szervek felé jelenthetem, ha egy ember nem oltotta be még egyszer se a 7 éves kutyáját, és chipet se adott neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyi jegyzőnél írásos bejelentés.
2013. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
önkormányzatra gondolsz?
2013. jan. 24. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen, az önkormányzaton belül a jegyzőnek kell szólni!


Kedves 14:16-os! Akinek nincs pénze eltartani egy kutyát, az ne tartson! Ennyire egyszerű!

2013. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem feleslegesek. Az, hogy a kutya hogy van tartva, egy dolog. A fertőzésveszély pedig egy másik. Az az ember, aki még egy veszettség ellenit is sajnál a kutyájából, az féregteleníteni sem fogja. Jelentse csak fel nyugodtan. Az ilyen soha nem ért a szép szóból.
2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A házmesternek esetleg nem említetted ezt a kis nedves meglepit?
2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így már egészen más a helyzet mivel közvetlenül ki vagytok téve a fertőzés veszélynek, a kaka és a pisi által. Ez más szemszögbe helyezi az esetet. Tegyél még egy utolsó próbát a békesség kedvéért, háta. Utána jelentsd.
2013. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó bocs igaz, de ezek szerint mégse volt elég.

Én arra gondoltam hogy ha mondjuk az egész emelet odamenne egyszerre és nagyon határozottan "elbeszélgetnétek" vele akkor nem már hogy nem lenne hatása.

Illetve ha ott mindenki megfenyegeti hogy 1 személyben 10en feljelentitek azt is meg kell említeni.

2013. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerintetek a sima veszettség elleni oltás elhagyása nem veszélyes? Sokkal veszélyesebb, mint a féregtelenítés elmulasztása. HA valaki elkapja, akkor féreghajtó, és a probléma megoldva. Ha valakit meghapar egy veszett állat, akkor vagy iszonyat gyorsan kórházba kerül, vagy keresztet lehet rá vetni...
2013. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta voltam a városban intézni ezt az ügyet és végülis az állategészségügyisekhez küldtek
2013. jan. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!