Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okos kutya fajtát szeretnék,...

Okos kutya fajtát szeretnék, de nem tudunk meg eggyezni ötletek?

Figyelt kérdés

Szóba jött már a német juhász, a tibeti masztiff a malamut... szóval ilyen nagyobb kutyát szeretnénk ami rendkívül inteligens okos barátságos és házőrző.

A családban gyerek de érettek ahhoz hogy kutyát tartsunk és régóta szeretnének kutyát van két macskánk is. Kérném az ötleteket!



2013. jan. 24. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
én magam an émet juhsász meg a labrador mellett vagyok, nekem van 1-1 belőlük, nagyon jó kutyák, a német juhász őriz a házat, a labrador mg elvan magába
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Malamut nem házörző.

Esetleg Labrador, goldern retriver.

[link]

2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Először is, mennyit szánnál a kutya megvételére? Mennyit szánnál a havi ellátására? Ha kell -mert bizony bármilyen kutyánál kellhet- szánnál-e pénzt, energiát kutyaiskolára? Mennyit sétáltatnád a kutyát naponta? Mennyit foglalkoznál vele szellemileg, mennyit tanítanád, gyakorolnál vele naponta? Hol lenne, lakásban vagy csak kertben?
2013. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Második válaszoló!

Labrador és golden mint házőrző? Hát gratulálok!

2013. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én szerintem minden kutya okos csak tanítani kell, a németjuhászt javasolnám személyszerint .
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Border Colliet tudom javasolni.Nagyon okos mozgékony barátságos és játékos.Könnyen tanul.Olyan mint egy kis szivacs mindent magábaszív amit tanítassz neki :) Persze attól is függ hogy hogy van nevelve.
2013. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
74%
A kuvasz egy gyönyörű és okos, ház örző kutya.Igaz nagyra fog nőni de nagyon szeretnivaló kis jószág...
2013. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Második vagyok. Az utcába láttam egyet-egyet belőlük és azok jeleztek rendesen.
2013. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A jelzés és az őrzés két külön dolog.
2013. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

mint német juhász tulajdonos, én teljes szívvel ezt a fajtát ajánlom! nekem is mindig ilyen fajtám volt, és lesz is. számomra az ideális kutya!

Családszerető, rendkívül okos, pörgős. amikor gyerek voltam, akkor is mindig nj-nk volt (bár, anyumnak rendőrkutyája volt) de ő tűrte azt, hogy 1-2 évesen cseszegettük tesómmal. meg később is teljesen jó volt velünk, sőt nagyon sokszor védett is, pl amikor nálunk volt osztálytársam, és játszottunk, a kutya azt hitte, hogy bánt, és megvédett.

Csak jókat tudok róluk mondani.

2013. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!