Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat arra, hogy visszahozza a labdát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves keverék kutyusom és meg szeretném tanítani neki azt, hogy visszahozza a labdát, de sajnos még csak nem is fut utána, sőt a szájába sem veszi! Mit csináljak, hogy megtanulja? Van egyáltalán esély arra, hogy megtanulja?
2013. jan. 24. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feladatként meg tudod tanítani, akár pár nap alatt is. De hogy játsszon vele, azt nem lehet tanítani. Apport készséget nehéz 7 éves kutyánál kialakítani, főleg segítség nélkül.
2013. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
7 évesen már nincs.
2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első válaszoló: ha feladatként meg szeretném neki tanítani, akkor hogyan tudom megtanítani?

2013. jan. 24. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes hogy csak 12 vagyok mégis meg tudtam tanítani a kutyámal a következő módon: 2.Ezt eljátszottam vele úgy 20-szor: Beleraktam a szájába.(minden jól végzett feladat után kapjon jutalom falatot és dicséretet!)

2.Aztán addig addig csináltam míg rájött hogyha a szájában van a labda az jó és ha odatartottam akkor elvette.

3.Egyre nagyobbakat dobj neki.Először csak 5cm-re a szájától aztán 10 15 és így tovább amikor megvan kb a fél méter akkor dobd le elé és tudja hogy a száján kell hogy legyen így fel fogja venni.Egyre messzebbre dobd de csak lassan,nyugodtan.Próbáld meg..nem lehetetlen...

2013. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
fiataloké a jövő.
2013. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 24. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Szívesen!Amúgy mellesleg 3 lábú a kutyus én 5 éves.Nagyon türelmes legyél vele!Kb. egy hét.Ha még szeretném mást is tanítani neki akkor csak írj nekem üzit Mázlista03 névre (Mázlinak hívják a kutyusok :D ) mert Mázlinak már 27 trükköt betanítottam és 10 évesen kezdtem!
2013. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi! :D
2013. jan. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!