Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam meg a kutyát...

Hogy tanitsam meg a kutyát hogy visszahozza a labdát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik része nem megy? Mit cisnál a labdával?
2011. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mienk se hozta vissza, utánaszaladt aztán ahol elkapta ott lefeküdt és elkezdett vele játszani.
2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyánkkal szintén úgy vagyunk mint a második válaszoló
2011. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én sosem tanítgattam nekik, mondjuk mindig apportos vonású kutyijaim voltak, max annyit tettem az ügy érdekében, hogy ha már utánaszaladt, és otthagyta, vagy játszani kezdett vele, akkor utánabattyogtam, elkértem tőle (erre van parancsszavunk) és eldobtam megint. egy idő után már a kérem parancsszóra messzebbről is a labdával jelent meg. gondolom rájött, hogy labdázni buli, és annál többet tud, minél hamarabb juttatja hozzám vissza :)
2011. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, az én kiskutyám magától rájött, egyszer sem tanítottam neki. Pedig elvileg nem egy apportos kutyafajta.
2011. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljes évnyi melóm van abban, hogy vissza hozza, szóval tudok tanácsot adni, csak kéne hozzá tudni hogy hol akad el a folyamat.
2011. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dobd el, vedd rá h oda menjen érte, menj odébb, hívd magadhoz, vedd el tőle a labdát, dicsérd meg, jutalmazd meg


ez újra, és újra amíg meg nem csinálja az magától

röviden ennyi XĐ

2011. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez a bajom..ha tudtok tanácsot,akkor lécci írjatok egy privit,köszi :/

nekem az a bajom vele,hogy rá se hederít..max néha utána néz,de nem érdekli..annyit szoktam vele játszani hogy egy botot néha-néha megfogatok vele és azt rángatjuk..majd kettérágja egy idő után xD

2011. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Próbáld meg, hogy elkezdesz te játszani a labdával, nagyon élvezd, nevetgélj közben, hecceld vele. Az irigy kutya elnevezés nem véletlenül van. :P


Egyébként jutalomfalatt, vagy másik labdával vissza lehet csalni a kutyát, márha ott akad el a folyamat, hogy elrohan érte, de ott elkezdi rágni.

Az a lényeg, hogy azt kell elérni, hogy az nagyobb örömöt okozzon neki, hogy visszaviszi, mint hogy méterekre tőled elkezdje rágni. Igazából türelem kérdése szerintem, egy idő után rájön arra, hogy neki az jó ha visszaviszi, de ahhoz tényleg sokat kell gyakorolni.


Hajrá! :)

2011. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!