Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ne pisiljen a lépcsőre?...

Hogyan ne pisiljen a lépcsőre? BOXER

Figyelt kérdés
A negyediken lakom és szeretnék egy boxert. Tapasztalatból tudom, hogy nagyon nehezen bírják ki a földszintig, mikor kimennek a lakásból úgy érzik már szabad pisilni vagy érzik hogy nem, de mégsem tudják visszatartani. Az nem megoldás, hogy kézben viszem le mert később végképp nem tudja majd, hogy az ajtón kivűl az még csak a lépcsőház és nem pisilde. Nagyon nehéz, de ez kulcsfeladat lenne ahhoz hogy lehessen itt fent boxerem.
2013. jan. 24. 22:41
1 2
 11/12 sippara ***** válasza:
Nem fáraszt téged senki, csak nem értjük, hogy ha már TUDOD, hogy képtelen vagy egy boxer megfelelő nevelésére, tartására, MIÉRT kell még egy?
2013. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Miért evidens, hogyha egyszer elbuktam akkor másodjára is el fogok? Pont, hogy arról van szó: előre készülök a tudatos kutyatartásra. Kutyaiskolába fogunk járni, nem alhat majd az ágyamon kicsinek sem, előre bevásárolok dolgokat, köztük könyveket is stb... Szerintem jó gazdi leszek és azért akarok boxert mert kiskoromban is boxerünk volt a kertben és szeretem őket, nagyon édesek és szépek. Barátságos izomkutyák... Az elajándékozott boxeremmel pedig csúnyán kudarcot vallottam, de ebbe belejátszott egy komolyabb betegeskedés is. Nem bírtam vele... Végül egy ultraszuperhelyre került... Nem olvasok vissza, lehet már írtam régebben, de kb bemutatózik, minden nap gyakorolnak, kutyák között van, írtó szép kutyaélete van. Ha van karma akkor nekünk ez volt a karmánk... Neki fel kellett kerülni pestre hogy elajándékozzam, nekem pedig tanulnom kellett az esetből és valószínűleg a következő kutyám nagyon jól jár majd velem
2013. febr. 15. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!