Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever? Francia...

Golden retriever? Francia bulldog?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok? Melyikre igazabb inkább: nem agresszív, lehet belőle családi kutya?? Van kert de az nem olyan nagy. Lehetne kertben és lakásban is. Köszönöm.:) Mozgásigénye nem akadály.:-)

2013. jan. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Golden.

Amiket leírtál szerintem rá jobban jellemző, a buldogokat nem nagyon ismerem csak annyit tudok róla, hogy ők lustábbak. Amúgy minden neveléstől függ és attól, hogy jó helyről legyen a leendő kiskutya.

2013. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Francia, de csak a lakásba, kint nem tartanám. Nem csípem a goldeneket.
2013. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Golden :)
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a fajták nagyon eltérőek. Sok személyes tapasztalatom nincs a francia buldogokkal, de az a kettő amit ismerek nem normális - jó értelemben. Nagyon mókásak, nagy bohócok és sokkal kötekedőbbek egy retrievernél. Persze kutyája és gazdája válogatja. Én a kettő közül a retrievert választanám, mert higgadtabb, kiegyensúlyozottabb, agresszív megnyilvánulást retrievertől soha nem láttam.
2013. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Inkább kisebbet szeretnél, vagy nagyobbat? személy szerint nekem a francia bulldog mindig tetszett, a goldenből elegem van kicsit. szerintem bulli legyen, csendes kis állat, jobb időben lehet kint is. Nyáron viszont a melegben szenved kicsit.
2013. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem francia nekem van egy és imádom vicces kedves,hűsége és kicsit sem agresszív megfelelő körülmények közt kint is lehet de nem szereti ha nagyon hideg van kint és azt se ha nagy a forróság és tökéletes szobakutya
2013. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!