Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszór kell levinni?

Hányszór kell levinni?

Figyelt kérdés

Hányszor kell levinni, egy körübellül 4 hónapos kutyát(ha valakinek van bichon havanesét) de a fajtája az mindegy és mondjuk mennyi időre?

Valaki tudja hogy hányszor kell amikor még kicsi...


2009. szept. 1. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

én a westiemeet suli miatt cak 3x hordtam le ennyi idősen is.

reggel 10percet, du 1 órát este 1,5-2-t

2009. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát sokszor!:D:D amikor van időd vidd le,de csak akkor ha már megkapta minden oltását.Ez fontos,mert nehogy elkapjon vmi betegséget.Egyépként sztem 30 perc vagy 1 óra elég neki 1 sétáltatásra.Ha jól kifárasztod éjaszaka aludni is fog,ha nem fárad ki akkor nem xD
2009. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szerintetek hogy lehet egy westi méretu kutyát szálítani???

Mármint repülőn.

2009. szept. 1. 14:14
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogy lehet rászoktatni arra hogy mondjuk 8-kor keltsen ne fél hatkor
2009. szept. 1. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
a repülőset nem tudom, de én amikor felkeltett a kiskutyám akk visszaraktam a földre vagy felvettem magamhoz. és megértette, hogy a gazdi még álmos. azóta hagy aludni kivéve, ha már nagyon kell kakilnia.:D
2009. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb repülőn a kistesű kutyákat lehet az utastérben szállítani, boxban.
2009. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a repülőt nemtudom, a kelésnél meg nálunk kompromisszum van... én mindig beállítom a teleonom csörgőre, és akármikor csörög, egy szundi engedélyem van

ha 2.jára lenyomom a telefont és látja h még aludnék akkor jön az orral való noszogatás, h naa gyereee. 1. voltam:)

2009. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!