Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak akkor sántít a...

Miért csak akkor sántít a kutyám ha nem adom neki a zöld kagylót? (többi lent)

Figyelt kérdés
lupo sant adok a másfél éves labradoromnak már kölyök kora óta. nem kúra szerűen adom, hanem ahogy elfogy 1-2 héten belül veszem a következőt! azt mondták, hogy kúra szerűen adjam neki, már kb. 1 hónapja nem adtam neki és most újra elkezdett sántítani... miért van ez? múltkor is ezvolt h kb. 2 hétig nem kapott és sántított.. ahogy elkezdtem adni neki újra elmúlt a sántítás! Mitől lehet ez? Vigyem el dp szűrésre?
2013. jan. 26. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem vidd el
2013. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert valami nincs rendben nála. Orvos-röntgen, és kiderül , van-e baj, vagy nincs.
2013. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát baj az tuti van, ha csak akkor nem sántít ha kapja a zöldkagylót! :S ha elviszem az állatorvoshoz azzal, hogy sántít akkor megröntgenezik és akkor a DP is kiderül? vagy a diszplázia szűrés nem egy sima röntgen?
2013. jan. 26. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Lehetőleg olyan orvoshoz menj, amelyik othopédiában is jártas. A dp röntgennél van egy bizonyos póz, amiben fektetni kell a kutyát és a lábakat is tudni kell a megfelelő módon tartani ahhoz, hogy pontos legyen a csípő képe.

Általában egy enyhe altatással végzik.

2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, alapból az árlistán úgy van, hogy zárójelben ottvan az hogy (az ár tartalmazza az altatást) :)
2013. jan. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!