Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrál juhászkutya vagy...

Ausztrál juhászkutya vagy Labrador retriever?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindkét kutya nagyon megtetszett, szerintetek melyik illene jobban hozzám? Napi 2-3 órát tudnám vinni sétálni, amikor jobb az idő mellé még 1-2 óra úszás

-Tudnám vinni kutyák közé( tehát a szocializálás is letudva)

Napi kb. 5 órát kéne egyedül lennie, de mikor otthon vagyok csak vele foglalkoznék

- ha kéne frizbiznék vele.

-Család centrikus legyen, könnyen lehessen tanítani. KEVÉS fajta betegsége legyen( ill. ami van azt lehet szűrni mindkét kutyánál?) remélem értitek mit akarok :)



2013. jan. 27. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
labrador :)
2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek megfelel amiket leírtál, mindkettő illik hozzád, talán egy nagyon picivel jobb lenne számodra a labrador. Én személy szerint viszont az ausztrál juhászt jobban szeretem :)
2013. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sport céljaid vannak, akkor inkább az ausztrál juhász.
2013. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ausztrál juhász. Mindkettőt imádom, de a labrador nagyon túl van tanyésztve, és emiatt nagyobb az esély betegségekre...:(( Még egy különbség: az ausztrál juhász jobb jelző kutyának, tehát van benne egy kis házörző ösztön, de a mozgásigénye nagyobb. Te döntsd el, de mindenképpen tenyésztőtől vedd, akármelyiket is választod!
2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
labik egy fokkal betegesebbek, jobbak meg kell nézni, honnan hozol, aussieból kevesebb van, viszont nagyobb a mozgásigényük.
2013. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Labrador Retriever.Nem véletlen a világ legnépszerűbb kutyája.(Nekem is van,igazi angyal)
2013. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!