Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó egyes embereknek, ha...

Miért jó egyes embereknek, ha félnek a kutyájától?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. az ilyenekre: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__389510-melyik..

Nem értem, mi abban a jó, ha a kutya kiszámíthatatlan és az emberek átmennek az út másik oldalára, ha meglátják. Egy másik gazda pedig azzal dicsekedett, hogy éjszaka még ő sem mer csengetés nélkül bemenni a házba, mert a kutyája olyan vad. Én annak örülök, ha a gyerekek az utcán odajönnek és megsimogatják és mindenki azt mondja, hogy milyen aranyos, vagy ha olyanok, akik addig féltek a kutyáktól, az ő hatására megszeretik a kutyákat. Ettől függetlenül megvéd, ha baj van. Ha egy betörő jön, úgysem sokat ér a kutya, vannak módszerek, amikkel ártalmatlanítani lehet, akkor pedig jobb, ha nem egy vadállatunk van, mert ha őrzi a házat, akkor nagyobb az esélye annak, hogy bántják.


2009. szept. 1. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem péniszhosszabító :) a férfiaknál. Esetleg más valamit kompenzál vele..
2009. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja, az lehet. :(
2009. szept. 1. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál hogy házőrzőnek szeretné a kutyát?Te melyiktől félnél jobban ha be akarnál törni aházba és kutyával találkoznál?Egy német dog-tól vagy egy pincsitől?

Bocs bocs bocs most néztem csak meg a kérdést. A válasz az hogy egy nagy barom a belinkelt kérdés feltevője de szite biztos vagyok benne hogy egy nagyon menő tizenévesről van szó.

2009. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ilyen hülyén írta egybe pedig kitöröltem amit elsőnek akartam küldeni...
2009. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

És a nőknél mi? mellnagyobbító vagy mi?


A Párommal amstaffunk van ami nagy korára félelmetesen néz ki, persze csak ha le van vágva a füle. Aki ismeri ezt a fajtát jó véleménnyel van róla. Nekünk ez a fajta tetszett, ellentétben másokkal akik csak DIVATBÓL válasszák ezeket a "félelmetes" kutyákat. Mert hogy milyen f*szák vagyunk. Persze ilyen is van. De nem mindegyik gazdi ilyen.

2009. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nincs péniszem mert lány vagyok és nincsenek komenzálnivalóim. Egyszerűen szeressen mindenkit a saját kutyája. Én nem akarok olyan kutyát akiről egy hétig nem tudom eldönteni (mondjuk ha egy kutyás táborban ha vagyunk) hogy ki a gazdája, mert mindenkivel egyformán viselkedik és a gazdájával a legkevésbé kedves... Fujj... Utálom ha idegenek jönnek oda hozzám, főleg ha gyerekek (nem szeretem őket)... A kutyáim csak az enyémek, nem akarjon rajtuk egy gyerek sem játszani meg parancsokat (ül, pacsi stb) gyakorolni meg etegetni őket. A nagyobbak meg ne cikizzék, a felnőttek ne nagyszájúskodjanak (lehet csak nálunk ilyenek az emberek). Ha kutyám nem kedves akkor nem kell velük ezt felfogatnom...

Amúgy a kutyám magától kezdett el (amikor felnőtt lett) "őrizni". Jólnevelt, szófogadó ami a legtöbb kedves kutyáról nem mondható el, tud trükköket, versenyekre jár, táborokba (akivel kutya van avval mindig kedves). Csak ne fogdossa senki. Nem félelemből támad mert kihúzza magát, a füleit is, felborozolódik, és beterpeszt. Az én kutyám ne legyen Mindenki Kutyuskája.

Amikor kicsi volt, a környék összes suhanca Őt csúfolta, mert nem menő kutya és a szivem majd megszakad bele... De amióta nagy érdekes módon mindegyik tiszteli sőt az egyik vett egyet a kölykei küzöl! Az aki pitbullnak, rókának, korcsnak, korcskeveréknek, vérebnek csúfolta.

Én nem akarom, hogy a kutyáimnak mások kedveskedjenek. És azt sem akarom, hogy másokat szeressenek. Elég a család meg néhány ismerős. Azt meg nem akarom, hogy a házat őrizzék, amíg nem vagyok itt addig kennelben vannak hogy nehogy történjen valami. Ja és utálom a "cuki", "aranyos", "kutyus", "kutyuska" szavakat. Szóval a kutyám nem vad, csak tudatja mindenkivel hogy hagyják békén. Akivel nagyon szimpatizálok azt nem bántja. De amíg nem engedem meg hogy megsimogassák addig ő sem.

Én ilyen vagyok, a kutyámnak sincs semmi baja, de biztosra veszem, hogy lepontoztok, mert manapság az összes kutyát az egész világ imádatára nevelik.

2009. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
komPenzál
2009. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Igazából fogalmam sincs. Nekem egy border colliem van. Ha sétálni megyünk mindig egy játszótér mellett megyünk el, ahonnan a gyerekek száguldoznak felénk, hogy milyen édes, és meg lehet e simogatni. Én is jobban szeretem ezt, mintha valaki messziről elkerül, mert egy vadállattal vagyok. Büszke vagyok rá, amikor fülig érő szájjal, lógó nyelvvel még élvezi ahogy a rengeteg gyerek szeretgeti :) Ugyanakkor a területét őrzi természetesen!!! :)
2009. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*választják
2009. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
20.53-as vagyok. Az én kutyámat sem kerülik ki nagy ívben mert nem látszik rajta, hogy nem kedves. A legtöbb ember kérdezés nélkül megsimogatja, az anyja küldi a gyerekét: mejd simogasd meg, a kislány (én) is ezt akarja... -.-" Rólam meg tudomást sem vesznek. Talán engedély kéne kérni. Amikor meg szólok hogy nem kéne, akkor még ők vannak megsértődve... Ezlér sem szeretem, ha idegenek piszkálják.
2009. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!