Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom rátanitani a...

Hogy tudom rátanitani a kutyámat hogy csak tőlem fogadjon el élelmet?

Figyelt kérdés
Kölyök amstaffot vagy pitbull vagy dobermant szeretnék venni. És itt bizony lemérgeznék. Hogy tudom betanitani hogy semilyen bedobott stb élelmet ne fogyasszon el? Mert gondolom hiába ettetném én teli, egy finom kis kolbászt ugyis megenné...

2013. jan. 27. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez kutyaoktató segítségére lesz szükséged. Ő lesz az, akitől nem szabad elfogadni. Az oktatás során, ha tőle elfogadja, bünti, ha csak tőled, jutalomfalat. De nem javaslom, hogy a tanítás csak a tőled való elfogadásra irányuljon (ezt az oktató is mondani fogja), mert mi van akkor, ha kórházba kerülsz? A kutyád napokig nem fog enni. A miénket arra tanítottuk, hogy a kerítésnél ne fogadjon el kaját, csak az udvar belső részén valahol. Így más családtagtól is elfogadja és nincs kitéve az éhezés veszélyének az esetleges távolléted miatt.
2013. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy a páromtol... köszi szépen a választ.
2013. jan. 27. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ha módotokban áll, a kerítést is át lehetne alakítani, hogy pl ne lássanak be annyira. Mert ha nem tudják, hogy ott bent van kutya, nem is dobálnak be. Vagy ha van hátsó udvar...
2013. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!