Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1honapos kutyaknak lehet...

1honapos kutyaknak lehet tejet adni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

A tehéntejre ha jól tudom nagyon sok kutya érzékeny. Nem tanácsos adni neki mert meghajthatja.

Kecske tejet azt kaphat bár az élég drága, vagy van baba kutyáknak való tápszer.

2013. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
én mikor kicsi volt a német juhászom egy idős állat doki mondta hogy a tejet fel kell higgítani vízzel kb 1 l tejhez 2 deci vizet és felkel forralni utána nem fogja meghajtani nekem bevált
2013. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Tejpotló kutyatàpszert lehetne inkàbb adni...de ha elkezdödött a hozzàtàplàlàs akkor àztatott tàpot lehet neki adni vagy konzervet jól össze pépesítve esetleg egy kis màjkrémet...remèlem egy kicsit tudtam segiteni! :) ja, milyen kutyus?
2013. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én semmilyen korban nem adnék neki.


Ha anyatej helyett adnád,akkor vegyél kutyáknak való bébitejet,vagy ha ne adj úristen a mama kutya nem élne,akkor keress egy épp szoptató pótmamát.

2013. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tehéntej hasmenést okoz és egyébként is sokkal alacsonyabb a fehérje-tartalma, mint amire szükségük van a kicsiknek. Ha gond van, vegyél tápszert esetleg kecsketejet. Bár anyagilag a tápszerrel szerintem jobban jársz.
2013. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kidobva találtad a kutyát? Vagy meghalt az anyja?
2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válszokat:) bernáthegyi keverék:D és már nemnagyon jön az anyakutyának a teje sőt...
2013. jan. 29. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Tápszert vegyél és abba áztass be egy kicsi tápot. Először majdnem folyékony legyen, aztán naponta lehet egyre pépesebb. Ilyenkor már egyébként is el szokták kezdeni átállítani a kölyköket szilárd táplálékra. kb. 6 hetes kortól gyakorlatilag szárazon is mehet majd a táp.
2013. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2013. jan. 30. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem lehet nekik tejet adni, felnött kutyáknak sem
2013. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!