Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent a kutyáknál?

Ez mit jelent a kutyáknál?

Figyelt kérdés
ha ülök az ágyon, ő alszik kicsit arrébb tőlem. egyszer csak odajön ráfekszik a lábamra, és a hátára fekszik h simogassam a pocakját?
2013. jan. 28. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kényeztetésre vágyik?!:D neki is jólesik a simogatás mint ahogy neked! :D
2013. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutyák szeretik hogyha a hasát simogatjuk. Simogasd meg.
2013. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt csináltam, csak azt hittem ezt azért csinálja mert szeret
2013. jan. 28. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
azt akarja, hogy törődj vele. aranyos, de ugye tudod, hogy a kutya nem kezdeményezhet? tudom, hogy nem mindenki van oda ezért a falkavezér cuccért (én se), de az tény, hogy a kutya nem állhat fölötted. ha az enyém odajön simiért kuncsorogni, elküldöm vagy ignorálom. pedig szeretem, sőt, imádom. de nem az van, amit ő akar.
2013. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem vagyok valami nagy szakértő, de ha a kutyusom a szeretetemre vágyik, én ugyan el nem küldöm. Van amikor valóban erőszakos, pl. ha más kutyára féltékeny, de akkor el is lököm. Viszont amikor csak úgy simán vágyik utánam, dehogy lököm el!
2013. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-es,komolyan elküldöd a kutyádat ha simogatásra vágyik? Ebből egyáltalán nem az jön le, hogy ő a falkavezér.
2013. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ignorálom ha ő jön simiért, de nagyon nehezemre esik. Így csak megvárom amíg leveszi rólam a tekintetét, magamhoz hívom és szét dögönyözöm. :)
2013. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, elküldöm ilyenkor, mert ilyen kis szarságokon csúszhat el a viszonyunk. persze, az elején csak odatolakszik, hogy kicsit simizzem meg, aztán majd később már baszkurál, ha nem csinálom. ez egy KUTYA. én is imádom, szeretem, felengedem az ágyamba (persze csak akkor jöhet fel, ha hívom, amúgy le van küldve), de ha odajön hozzám és nyomja a fejét, akkor elküldöm. az más, hogy 2 perc múlva visszahívom és megszeretgetem. nem vagyok állatkínzó, nem vagyok érzéketlen, csak nem hagyom magam "kihasználni"... kövezzetek meg, leszarom.
2013. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Ez fontos, különben nem fog komolyan venni a kutyás.
2013. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kutyás=kutyáD
2013. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!