Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy fiúnak csivavája van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hogy viselkedik vele.. Valamelyik nap láttam egy srácot amint a kezébe volt a Csivavája és gügyögött neki meg puszilgatta.. Nem mondom hogy nem jutott eszembe hogy meleg :) De abban az esetben ha kutyaként bánik vele normálisan akkor nincs vele semmi gond szerintem.
2013. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kis termetű kutyák is úgy vannak, ahogy a rózsaszín ing, vagy pulóver. nem lesz egy férfi homkos kinéztű benne, ha a viselkedése erőteljes férfiasságot sugall. magyarán: tudni kell viselni. a kuty is ugyanez. ha nyálas maga a pasi, és viszi a csivavát feltartott fejjel, fenékriszálva: nos, akkor gáz :)
2013. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt lenne ciki?

Ha nem rózsaszín kistáskába viszed sétálni akkor nem ciki. A csivi is egy kutya olyan mint a többi csak kisebb kiadásban.

2013. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ha neki az jön be ki vagyok én hogy leszóljam (bár nekem egy kicsit furi, mert azok nagyon picik :).


Diesel és ha ugyanezt egy közepes vagy nagyobb kutyával tenné? Kutya nemétől függően, független?

2013. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy állat - attól, hogy a cicababák öltöztetős babaként játszanak velük, ugyan olyan érző és értelmes lények mint nagyobb társaik.
2013. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ezt láttam de valószínű hogy mérettől és nemtől és fajtától függetlenül is ez jutott volna eszembe.. :D
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Növényi Norbertnek is az van. Na és? Ahogy a példa mutatja: nagy ember kiskutyával, gyáva kicsi majom meg melák kutyával jár. Nem ciki a csivava, inkább aranyos!
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam látni egy nagydarab 45 év körüli pasit a környéken csivavával, viccesek, de nagyon jól néznek ki együtt :) állitolag nem az övé, csak ő jár sétáltatni.
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és a városban többször láttam már egy 35-40 körüli nagydarab kopasz gengszterféle pasit egy bőrkabátos kínai kopasz kutyával, na az is mókás :)
2013. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, mikor egy srác csivivel sétál. Szívesen oda megyek én is a kutyommal beszélgetni akár.

Szóval egyáltalán nem ciki, sőt! :D

2013. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!