Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy fiúnak csivavája van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A Gazdátlanul Mexikóban c. filmben is a kertész csávónak csivavája van, de meg sem fordult a fejemben, hogy homár lenne :))) Nagyon szuper páros.
2013. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég homo. :) De attól még lehet, nem kell mások véleményével foglalkozni. Ha a csivava jelleme megfelelő a gazda számára, akkor legyen.
2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyasuli vezetőjének csivavája van (más kutyái mellett), hát minden eszembe jut róla, csak az nem, hogy ne lenne határozott és férfias. Szóval egyáltalán nem ciki, ha normálisan viselkedsz vele, és határozott fellépésed van.
2013. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha táskában cipeli meg rózsaszín ruhácskákat ad rá, az gáz. De ha egy jól nevelt csivavája van, aki első szóra engedelmeskedik,el lehet engedni pórázról, nem idegbeteg stb. az inkább imponáló, ahogy akkor is imponáló, ha más fajtája van.
2013. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen attól függ, hogy bánsz vele. Ha ölbe veszed, csókolgatod, öltözteted stb., akkor szerintem igenis ciki. De ha rendesen, kutyaként bánszvele, tanítgatod, pórázon sétáltatod a nevén hívod (és nem az 1000 becenevén), akkor nem ciki, hanem cuki. :)
2013. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy a válaszolók többsége lány vagy nő :D
2013. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem adsz rá szoknyát meg rózsaszín csicsás ruhákat...:P
2013. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!