Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BIOSPOTIX kullancs-bolha...

BIOSPOTIX kullancs-bolha elleni spot on. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehet kapni állatpatikában? Mennyire hatásos? Olcsóbbank tűnik, mint amit eddig használtam (ExSpot).Meddig hat, ez is négy hétig? Ebből is kettő kell egy 30 kg-os kutyusra?
2009. szept. 2. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én bolhás kismacskámra raktam de nem múlt el tőle, pedig rá van írva. Azt mondták itt hogy fürdessem meg előtte bolhairtós izével, de nem értem, hogy akkor miért van ráírva hogy el is pusztítj. Szóval nem tudom mit gondoljak róla. Az illata jó. :D Valószínűleg a nagyobb kutyának több kell. Én netről rendeltem. Ugyanannyi ideig hat.
2009. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bolás kutyámra csepegtettem,4hétig tart a leírás szerint,de nekem kb 3 hétig se bolha, se kullancs nem volt,de 3. hét után pedig mindkettő.2800 ft-ért vettem 1 hónapja,de megvan,hogy milyen mérető,kölyök,felnőtt kutyáknak melyik kell,és én is állatpatikában vettem.Sőt itt még olcsóbb is mint az állatorvosnál,mert legelősőr ott vettem 3500ft-ért ugyan ezt.
2009. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
méretű*
2009. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!