Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne kezelni az...

Mivel lehetne kezelni az ekcéma szerű bőrbetegséget?

Figyelt kérdés
Német juhász kutyám hasán nemrég észrevettem,ilyen ekcéma szerű bőrbetegséget.Ez mitől alakult ki nála? És mivel,milyen krémmel lehetne kezelni?

2013. jan. 30. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod? Hurrááá, ismét egy felelős gondolkodású gazdi.... Mindegy, hogy mit akarsz Te. Az a nagy harci helyzet, hogy ahhoz, hogy a kutyát KEZELNI lehessen, előbb tán ki kell deríteni, hogy a dolgot mi okozza... Mert bármily hihetetlen lehet ez a számodra, ahhoz hogy egy betegséget KEZELNI lehessen, előbb diagnosztizálni kell... Na, ehhez kell az orvos. Egyébként, úgy látom, elkerülte a figyelmedet egy dolog. Magyarországon nincs törvénybe iktatva, hogy mindenkinek kutyát kell tartani. Az viszont igen, hogy köteles vagy gondoskodni róla....
2013. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az állat orvosokról nincs jó véleményem.De akkor ezek szerint kénytelen leszek felkeresni egy jó orvost.Az előző kutyám is német juhász volt.Neki a fülében volt,ilyen betegség.Meg az orvos kimosta a fülét.El lett altatva meg minden.Írt valamit "erre" a betegségre való nem kenőcsöt,hanem amit a fülébe kellett csöpögtetni.Na igen,a kutyának idáig ezen kívül semmi baja nem volt,de aztán egyre szarabbul lett.Nem evett csak ivott.Akkor megint szóltam az állat orvosnak.Mondtam mi a baja.Erre felírt megint valamit.Kérdeztem tőle,hogy nem-e esetleg rákos? Erre azt mondta,lehet.Hát sokra mentem vele.Rá pár napra elpusztult.7 éves volt.Rengeteg pénzt költöttem már rá,erre elpusztul.Mert egy f.asz fej,aki állat orvosnak vallja magát,olyan gyógyszert ad be neki,ami más betegséget vállt ki.Amúgy,nem csak egy orvosnál voltam vele.Ez tuti,h ekcéma.Csak a mostani kutyámnak a hasán van.Nem akarom,h ilyen szarságokat adjanak be neki.Ezért kérdeztem esetleg,h tud-e valaki valami hatásos módszert.
2013. jan. 30. 18:02
 13/16 A kérdező kommentje:
2.válaszolótól bocsánatot kérek.Csak elég mérges vagyok,és nem hallottam még arról a módszerről amit írtál,azt hittem hülyeségből írtad.Szóval,bocsánat még egyszer.
2013. jan. 30. 18:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress mindenképp egy másik állatorvost,ha kell pattanj kocsiba sajnos sokaknak csak dísz a diploma amúgy tudásuk 0. Főleg falvakban igaz ez,de városba is van pár díszpinty.
2013. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülye orvosba mindenki belefut élete során legalább egyszer. Én is voltam már olyan orvosnál, hogy nekem kellett megmondani, mit is kéne a kutyával csinálni. Na de ettől még elhordom orvoshoz a kutyáimat, épp csak megválogatom, hogy melyikhez.
2013. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az általad leírt ember nem orvos.Nem találgatni kell, hanem célzott vizsgálattal megtalálni a betegséget és azt gyógyítani.

Ha megírod, merre élsz, biztosan tudnak többen valóban jó orvost ajánlani neked. Főleg a bőrön jelentkező tüneteket nehéz pontosan kideríteni, mi okozza.

2013. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!