Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel jatszhatnek ugy a...

Mivel jatszhatnek ugy a kiskutyammal, hogy ne ragjon szet mindent?

Figyelt kérdés
2 honapos mult a pitbull kiskutyam,szornyen rossz :) Akarmit jatszunk vele, o csak folyamatosan rag, harap. Meg a jatekai sem kellenek, csak minket tudjon harapni...Elegge megszidom, hogy nem szabad, de nem hatasos. Jatek kozben nagyon merges lesz, tamad es harap... raadasul minden mozgathato targyat el kellet raknom a lakasban, amit elert, mert o szivesen ragcsalja. Nagy kertes hazunk van, de sajnos meg nem vihetem ki.. Es addig nem tudom mi lenne a megoldas, nem tudom mit tegyek. Felneveltem egy rotweilert es egy spanielt is de nem volt veluk ennyi gondom :) Szoval milyen jatek lenne jo, amivel az energiajat levezethetnem? Vagy mi lenne az a jatek, ami nem feltetlenul a ragasrol szol? (Elnezest kerek, de nem tudok ekezetekkel irni, mivel a laptopom nincs ugy beallitva.)

2013. jan. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem hatásos az, ha megszidod a harapdálásért, mert ez nem szokott hatásos lenni. :) Ha kellemetlenül harapdál, akkor jajdulj fel éles hangon és hagyd abba a játékot. A kiskutya alomtársai is így közölték, ha túl erőset harapott, ezért ebből a kutyád rögtön megérti, mi a baj.
2013. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a 4 hónapos kölyök kutyám, csak az én kezemet akarja rágni és olyan erősen csipked, de mióta van sétálás nálunk azóta jobban ki van fáradva és többet alszik. Próbáld meg te is valamivel lefárasztani agyilag: kezd el tanítani, ilyenkor nagyon fogékony a kis agyuk enyém is annyi mindent tud.
2013. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, probaltam azt, hogy feljajdultam, de meg izgatottabb lett, abbahagytam a jatekot es a labamra tamadt, akkor a sirast utanoztam :) rambamult es megis folytatta. Jajj es borzasztoan morrog rank ilyenkor...
2013. jan. 30. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy Giniras is írta, sikíts fel és abba fogja hagyni. Én biztos adnék neki valami olyat, amit nyugodtan rághat, hiszen normális, ha a kiskutya rág, az lenne a furcsa ha nem tenné. Én az enyémnek fadarabokat szoktam adni, beteríti vele az egész lakást de nagyon élvezi.
2013. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes kora óta van nálad?
2013. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 hetes lett pont amikor elhoztam a kolykok anyjanak elapadt a teje mar 6 hetes korukban, igy a tenyeszto igyekezett gazdikat talalni mihamarabb.
2013. febr. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!