Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok azon gondolkozni,...

Szoktatok azon gondolkozni, hogy mi lesz veletek, ha meghal a kutyátok?

Figyelt kérdés
Ma eszembe jutott, és szörnyű rossz érzés fogott el.. Nekem annyira az éltem részévé vált, és annyira szeretem, hogy nem tudom hogy fogom elengedni, ha majd eljön az idő..
2013. jan. 30. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szoktam és nem ijeszt meg (amennyiben öregség miatt hal meg). Lehet, hogy ridegnek tűnik, de szerintem ez az élet természetes velejárója. Én állatok mellett nőttem fel, megtanultam. Ha meghal, akkor csinálni fogok róla egy videót búcsúzóul, és lesz másik kutyám. És hozzáteszem, nekem az egyik legfontosabb személy az életemben a kutyám, tehát nem arról van szó, hogy csak egy házőrző aki nem számít.
2013. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is eszembe jut néha. Már a gondolattól is bekönnyezek. Velük nőttem fel, az egyik 10, a másik 9 éves... Még nagyon fittek, meg nem lehet róluk mondani a korukat, maximum az őszülő szakállukról. :) na meg az is ott van, hogy ha az egyik meghal, a másik hogy viseli el a hiányát... Remélem még nagyon-nagyon sok időnk van együtt.

És neked is a kutyusoddal. :)

2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét kutyámat nagyon szeretem, de az első kis keverék kanocskám különleges helyet foglal el a szívemben, a személyisége teljesen olyan, mint az enyém. Mikor elmegyünk sétálni, olyan összhangot érzek vele, mint egy emberrel vagy kutyával sem. Szóval el sem tudom képzelni milyen lesz. Talán az fog erőt adni, hogy van egy másik (addigra meg lehet több is) kutyám, akivel foglalkozni kell. Szerencsére még fiatal, így nem nagyon kell ezzel törődni.
2013. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor eszembe mi lenne, meghalna és olyan szörnyű érzés bele gondolni milyen lenne, ha egyik reggel csak holttestét találnám a lakásba. Pedig 2 éves egészséges kutya, de bármi történhet
2013. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is sajnálnám sőtt énnekem elis pusztult 8 éve a keverék kutyám valaki valahogyan megmérgezte szegényt.

Most van egy német juhászom ő is márn 7 éves és volt néhány utcára kidobott idéglenesen befogadot kutyák azok közűl is az eggyik nagyon szivemhez nőt és sajnáltam odaadni egy ismerősöm látta is mikor egy kocsibol kirakta valaki a kis Újfunlandi kölyköt nem volt teljesen fajta tiszta és nálunk kötötki de nem maradhatot nálunk se sokáig így hát gazdit találtunk neki egy öreg házaspárnál jó heje lett mindig jóformán húst kapot enni.

Nekem olyan volt mikor elpusztult a kutyám mintha egy olyan rokon vagy barát halt voln meg akit nagyon szeretek

2013. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja a keverék kutyám 10 éves volt
2013. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
ez az élet rendje, ezt mindenki tudja, amikor magához veszi, hogy a kutya előbb elmegy. persze, fájni fog nagyon, a képei kint vannak a falon, a kölyke, az unokája továbbviszi őt , és a sok hülyeség amit egyszerűen nem lehet elfelejteni.
2013. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon aggódom néha, hogy velük mi lenne, ha én meghalnék... Azt hiszem, ezért is nem akarok majd öreg koromban kutyát, az annyira szomorú, ha a kutya túléli a gazdit, aztán menhelyre vagy sintértelepre kerül :(
2013. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. jan. 31. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém ma aludt el örökre. Nem tudom elfogadni a veszteségét. 10 évet élt.
2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!