Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos magyar vizsla...

6 hónapos magyar vizsla szukám nagyon húz mikor sétáltatom próbáltam valami alternatívával elterelni a figyelmét (madzag végén labda) d rá se ránt mit tehetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor húzni kezd, mindig válts irányt és úgy menjetek tovább. Közben nem kell semmit mondanod neki.
2013. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 melanminna válasza:
0%
A vizsla kölykök őrültek! :) Majd ha benő a feje lágya, már nem fog húzni...
2013. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fordulásos technika, amit az 1 írt jó. Minél hamarébb alkalmazd, mert magától nem növi ki. Nagyon okos, párszor megcsinálod, tudni fogja mi a helyzet. Bár, ha makacs jószággal áldott meg a sors, akkor légy kitartó, mert ő is az lesz, főleg, ha érzi rajtad, hogy nem vagy elég határozott.
2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A visszafordulásos technika nálam nem vált be. /2 éves vizslám van 6 hetesen került hozzám/ Először is a nyakörv helyett javasolnám a hám alkalmazását. Amikor húzni kezdett egy határozott mozdulattal visszarántottam. Egy idő után megtanulta, hogy én diktálom a tempót
2013. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem a fordulásos technika még a póráz nélküli láb mellett sétáltatáshoz is bevált. Igaz ő nem vizsla, hanem egy kifejezetten könnyen kezelhető fajta.
2013. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem vizslám van és szinte mindent próbáltunk de semmi sem segítette és most 9 éves, de ugyanolyan mint amikor még kicsi volt. Semmit sem változott csak megnőtt :)
2013. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
fogsz 1 pálcát..amikor elkezd húzni nem odacsapsz neki hanem csak megkoppintod az orrát..és egy minimálisat rántassz a pórázon...nálam bevált vizslám van 4 éves de ugyan olyan eleven mint kb 6 hónaposan...jah és ezzel a technikával már pórázt sem kell alkalmaznom ahhoz h sétálni induljunk!szal nem nő be a feje lágya :D soha nem lesz nyugodt...:D
2013. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KaitlynApril válasza:

Lehet hogy nem válik hasznodra amit én írok de azt próbáltad már hogy csak a bal oldaladon sétáltatod.

Állítólag nekik már egy berögzött dolog hogy a bal oldalon van a helyük. :)

2013. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hülyeség egyáltalán ez így van de sajnos nem vállt be :) de köszi :)
2013. febr. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!